ЛЕБЕДИН. Лебединці платитимуть за проїзд 6 гривень

Лебединські маршрутки

Незабаром вартість проїзду у лебединських «маршрутках» зросте до 6 гривень. Йдеться про проїзд автобусами на міських маршрутах №№5, 8, 10, 12, 13, 15, 16. Відповідне рішення виконавчий комітет Лебединської міської ради затвердив 18 грудня 2019 року.

Наберуть чинності тарифи із 1 січня 2020 року.

Під час обговорення питання перший заступник міського голова Ольга Зікєєва зауважила, що діючий нині у місті тариф 5,00 грн. затверджено на початку 2018 року. Тоді до розрахунку тарифу перевізники включили показник мінімальної заробітної плати у розмірі 3723 гривень. При цьому із 1 січня 2020 року розмір «мінімалки» складатиме 4723 гривень. Надані підприємцями документи також свідчать про поступове зростання вартості пально- мастильних матеріалів, технічного обслуговування автомобілів за кілька останніх років.

Загалом із виступу посадовиці можна було зрозуміти, що галузь пасажирських перевезень міста переживає не найкращі часи. І якщо найближчим часом тарифи не підвищити, то це питання може перейти в площину гамлетівського «бути чи не бути».

Читайте також: У Лебедині знову дорожчають “маршрутки”?!

Як повідомили «ЖЛ» у виконкомі міської ради, з часу оприлюднення проєкту рішення про підвищення тарифів, зауважень та пропозицій щодо необхідності підвищення тарифів від лебединської громади не надходило.

До речі, цього ж дня виконком затвердив і протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських маршрутах. За результатами конкурсу, право перевезення на маршруті №4 «Сумська – Українське  лісництво» терміном на 5 років здобув підприємець Володимир Ведмеденко, на маршруті №5 «Черемушки – вулиця Чернишевського» – Віктор Яковлєв.