ЛЕБЕДИН. «Лебединець» закриває І коло

В суботу, 20 липня, о 17:00 наша головна команда проведе свій заключний матч І кола першості Сумської області з футболу серед команд І ліги в селі Северинівка Сумського району.

Нашим суперником буде місцева команда «Колос», яка після 8 турів є беззаперечним лідером нашої групи, втративши лише 2 турнірні очки. Чесно кажучи, лебединці мають неприємні спогади про свого суперника. По-перше, ми гратимемо проти діючого чемпіона, найсильшої команди І ліги, по-друге, «Лебединець» зазнав від «Колоса» найбільшої домашньої поразки 20 серпня 2016 року. Це був «чорний» день для всього лебединського футболу. Напевно, напередодні лебединські гравці так відсвяткували День міста, що вийшли на поле рідного стадіону в «розібраному» стані. Справжню трагедію і приниження пережили тоді не тільки футболісти, а і їхні вболівальники, коли рядовий матч першості закінчився принизливою поразкою з рахунком 1:9. Крім цього, після такого сорому, «Лебединець» відмовився грати у першості і знявся зі змагань.

У минулому році, коли наш суперник став чемпіоном, ми програли обидва поєдинки із загальним рахунком 0:9. Неприємна статистика, яка «давить» не тільки на футболістів, а й на вболівальників.

Але як би там не було, нині у нас зовсім інша команда, якій до снаги гідно зіграти проти грізного суперника.

«Лебединець», ми бажаємо тобі перемоги вже найближчої суботи!