ЛЕБЕДИН. Кубок вручать пізніше

Кубок Лебедина

Минулими вихідними у спорткомплексі медичного училища імені професора М.І.Сітенка мали закінчитися змагання на Кубок міста Лебедина з футзалу. В суботу, 7 грудня, відбулися матчі заключного 3 туру у двох підгрупах, а ось  наступного дня, в неділю, були заплановані матчі за 3 місце та фінал.

О 9:00 на майданчик вийшли команди, які мали визначити претендентів на головний матч турніру. «ЖЛ» раніше повідомляла, що «Педколеджу» в зустрічі проти «Торнадо» достатньо було зіграти внічию, щоб потрапити до фіналу. Його ж супернику необхідна була тільки перемога. Торнадівці не стали відкладати справи у довгий ящик і з перших хвилин матчу намагалися довести свою перевагу. Рахунок змінювався дуже часто, і І тайм приніс невелику перемогу «Торнадо» – 4:2. Вболівальники сподівалися, що у молодих студентів сил залишиться більше і вони зможуть «переламати» хід поєдинку. Але більш досвідчені опоненти просто «винесли» своїх суперників з непристойним рахунком 11:2.

Зовсім ніякої інтриги не спостерігалося у матчі між командою М.-Висторопського коледжу СНАУ у протистоянні із «Фаворитом», та рахунок 14:1 на користь студентів говорить сам за себе. І абсолютно нічого не вирішував поєдинок між «Блискавкою» та «Імпульсом», який приніс перемогу першим із рахунком 8:7.

У неділю, 8 грудня, мали відбутися матчі за 3 місце та фінал. На жаль, через оголошену в Україні жалобу з приводу трагедії в Одесі, головні матчі турніру відбудуться наступними вихідними.