ЛЕБЕДИН. Краса живого світу – виставка на центральній площі

Минулої суботи, 7 березня, на головній площі Лебедина відбулася вже традиційна для жителів і гостей міста виставка-продаж чотирилапих пухнастиків, вуханів та хвостатих, барвистих та крилатих. Починаючи з 2017-го двічі на рік у березні та вересні Соборна площа переповнена зацікавленими як глядачами, так і бажаючими придбати необхідну в господарстві живність, а також показати своїх домашніх улюбленців.

А скільки гостей приїжджає до Лебедина, щоб продати свій «живий» товар і придбати для своєї колекції рідкісні екземпляри свійських тварин. Вкотре на виставку завітали господарі-любителі із Сум, Ромен, Охтирки, Гадяча, Чупахівки, Лохвиці та Богодухова.

А серед екземплярів виставки можна було побачити і придбати голубів, кроликів, котиків, собачок, папужок, морських свинок, півників, курочок та качечок, куріпок і навіть павичів та фазанів, які стали для українців такими звичними та прийнятними для вирощування в домашніх умовах. А ще свій товар пропонували майстри народного ужиткового мистецтва та умільці виготовлення запашного мила.

Своє задоволення від виставки-продажу висловив організатор – приватний підприємець Роман Балухта, який подякував усім присутнім учасникам і господарям, а також міському голові Олександру Бакликову, Сергію Воронову, Сергію Демченку, Миколі Галату, Лебединському товариству захисту тварин, КП «Комбінат благоустрою», які постійно надають допомогу в організації та проведенні виставки. Нагадаємо, що інформаційними спонсорами традиційно є місцеві видання «Життя Лебединщини» та «Будьмо разом».

Отже, веселими та задоволеними залишали виставку всі бажаючі і з нетерпінням чекатимуть вересневу, вже сьому за ліком, традиційну зустріч любителів із живим та неймовірним світом.

[rl_gallery id=”4394″]