ЛЕБЕДИН. Хто кращий тенісист міста?

Лебединські тенісисти

Уже стає традицією на початку грудня у Лебедині організовувати турніри з настільного тенісу. Цього року, як і зазвичай, він пройшов у приміщенні «Клуб-Кіно», де колись був кінотеатр «Жовтень».

Пам’ятається, у минулому році, саме в перший день зими 10 ентузіастів маленької ракетки власноруч організували і провели комерційний турнір. Організаторами змагань тоді стали Кирило Кіндратюк та Микола Калініченко. І цього разу вони не відійшли від традиції та запросили на турнір лебединців, любителів у вільний час пограти в теніс. Приємно, що бажаючих виявилося більше, ніж минулого року. На жаль, через поважні причини не міг взяти участь у змаганнях минулорічний переможець Михайло Кулішенко.

11 спортсменів були поділені на 2 групи. За підсумками особистих зустрічей до фінальних змагань вийшли шестеро тенісистів: Олександр Щербань, брати Кирило та Артур Кіндратюки, батько та син Володимир і Станіслав Безверхі, Олег Омельченко.

Подолавши  всіх своїх суперників, абсолютну перемогу святкував минулорічний бронзовий призер, рентген-лаборант Лебединської ЦРЛ Олександр Щербань. Другим «фінішував» Олег Омельченко, а третю сходинку посів Кирило Кіндратюк. До речі, саме завдяки Кирилу і був організований цей турнір, придбані медалі і грамоти.

Учасники змагань дякують закладу «Клуб-Кіно» за можливість проведення турніру та популяризацію настільного тенісу в нашому місті.