Лебедин із 9 листопада виходить із «червоної» зони поширення коронавірусу

Про нове епідемічне зонування України, яке діятиме із 00:00 9 листопада, повідомив у телеграм-каналі міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Відповідно до нового розподілу, Лебедин та Лебединський район віднесені до «помаранчевої» зони. У «червоній» зоні з усіх адміністративно-територіальних одиниць Сумщини залишаються м.Суми та Сумський район. Також до «червоного» списку потрапило м.Ромни. До цього часу й Лебедин протягом двох тижнів перебував у цьому переліку.

Наразі в Україні не залишилося міст і районів, віднесених до «жовтої» чи «зеленої» зони епідемічного зонування. Адміністративно-територіальні одинці, що не увійшли до «червоної» зони, віднесені до «помаранчевої».

Зміна зони поширення коронавірусу для лебединців означає послаблення карантинних обмежень. У «помаранчевій» зоні, зокрема, дозволяється відвідування шкіл і робота транспорту із дотриманням маскового режиму та інших карантинних правил.  Разом із тим обмежуються масові заходи за участі понад 20 осіб; робота закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури тощо.

Остаточний перелік обмежень на території міста стане відомий після засідань регіональної та місцевої комісій ТЕБ та НС.