ЛЕБЕДИН. Юнак напідпитку розбив вікно у міській раді

У Лебединській міськраді розбили вікно

Сьогодні вночі, 21 серпня, близько 2:00, невідомий перехожий закинув до Лебединської міської ради пляшку із шампанським. Новина могла б здатися жартівливою чи несерйозною, аби скляний «презент» не став причиною розбитого вікна. Про інцидент повідомляється на сторінці міського голови Олександра Бакликова у Facebook.

Інформація на 10:30. Під час телефонної розмови із міським головою Олександром Бакликовим «ЖЛ» дізналася, що винуватець на запропоновану майже мирну угоду не відреагував. Жодних візитів, а тим більш вибачень від правопорушника не було.

– Доказів у нас предостатньо, тож тепер справа лише за поліцейськими, – говорить Олександр Миколайович. – Жодних проблем в установленні особи порушника я не бачу.

Також міський голова поділився фотографіями з місця пригоди, які ми і публікуємо.


Інформація на 09:45. Окрім речових доказів, є також і відео, на якому видно, як хлопець напідпитку позбавляється пляшки, закинувши її у вікно міськради, а потім стрімголов утікає. Із цього виходить, що правоохоронцям навіть не доведеться докладати багато зусиль, щоб встановити особу порушника.

Між тим, у дописі на Facebook зазначено, що юнак має можливість прийти «з повинною» – вибачитися і замінити розбиті шибки, що дозволить пом’якшити його становище. Час на це горе-любитель шампанського мав до 9:30 сьогоднішнього ранку.

«ЖЛ» слідкує за розвитком ситуації і обов’язково повідомить результат.