ЛЕБЕДИН. Якою була ялинка міського голови?

Ялинка Лебединського міського голови 2020

Пишна та красива  ялинка зустріла малечу Лебедина у просторій залі спеціалізованої школи №7. Яскраве та дивовижне дійство розпочалося запальним таночком, ялинкових прикрас – різнокольорових новорічних кульок. Слідком завітали веселі Сніговики, які навипередки хвалилися своїм виглядом. Діти самі визначали, який з них зліплений краще, та з яким  найвеселіше проводити час.

Не забарилися й інші казкові персонажі. Весела й завзята Свинка та крихітна Мишка, грайливі й дотепні Кицька та Цуцик. І головний персонаж свята – величний і благородний Святий Миколай. Всі вони веселилися з дітворою, проводили різноманітні конкурси, естафети та розваги. Усі учасники отримували солодкі призи.

Веселу дітвору на святі розважали учасники хореографічного колективу «Соняшник», зразкового хореографічного колективу «Веселка», вокального колективу «Барви».

Привітав дітлахів і міський голова Олександр Бакликов, який водив із дітьми хороводи. Він схвально відгукнувся про лебединські юні таланти. Найбільше дітлахи чекали від очільника міста подарунків і особливо раділи, коли отримали їх. Володарі найкращих новорічних костюмів теж отримали спеціальні призи. Уже потім усі фотографувалися і з представниками влади, і з казковими персонажами.