ЛЕБЕДИН. Які обмеження введені у місті через коронавірус?

18 березня у Лебединській міській раді відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Під час зібрання було оголошено про конкретні заходи безпеки, що вводяться на території міста для протидії поширенню коронавірусної інфекції.

ХЛІБУ, АЛЕ БЕЗ ВИДОВИЩ. Припинено проведення всіх масових заходів – культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших, крім необхідних для забезпечення роботи Лебединської міської ради та її виконавчого комітету.

МЕНШЕ КОНТАКТІВ. Наразі усі установи та організації мають припинити прийом громадян. Забороняється робота закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Читайте також: ЛЕБЕДИН. Міська рада теж на карантині

Не стосується заборона роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності.

Також можна провадити діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

При цьому керівники тих установ, які продовжують роботу, мають забезпечувати проведення дезінфекційних заходів, вологого прибирання та раціонального режиму провітрювання.

СТОП, МАШИНО! Міжміські та обласні перевезення не здійснюються. Міський транспорт повинен працювати, але за умови  одночасного перебування у салоні автобуса не більше 10 пасажирів.

На період дії карантину припинив роботу комунальний автобус (маршрут №7). За словами керівника КП «Комбінат благоустрою» Володимира Піщанського, таке рішення прийняте через обмежувальні заходи по запобіганню захворювання на коронавірус.