ЛЕБЕДИН. І лебединці зустріли Новий Рік!

Лебединський Новий рік

Новий Рік – величне, радісне, бадьоре та прекрасне свято знову завітало до нас. Вже другий день  наш Лебедин разом з усім світом відзначає його. За давньою та приємною традицією, якій вже багато років, 31 грудня 2019 року о 19:00 у нашому місті відбувся культурно – мистецький захід «З Новим Роком!». Жителі та гості Лебедина на головній площі зустрілися біля головної ялинки міста, щоб разом зустріти Новий Рік.

Міський голова Олександр Бакликов разом зі своїми заступниками першим привітав всіх присутніх та побажав їм миру, достатку, любові та злагоди. А далі всіх розважали солісти та вокальні колективи міського центру культури і дозвілля: народний аматорський ансамбль «Лебедина пісня» та народний аматорський ансамбль автентичного співу «Стріла», Дарина Тарасенко, Поліна Влізькова, Юліана Романенко, Світлана Циханська, Світлана та Маргарита Попільнух, Людмила Щербань,Сергій Серпокрил та Тетяна Бондар.

Від Святого Миколая на головній сцені міста отримали свої подарунки і ті лебединські дітки, які писали йому листи.

Більше години тривали міські гуляння і лише потім лебединці почали поспішати до рідних домівок, щоб разом з родиною, друзями та родичами зустріти Новий 2020 Рік!