ЛЕБЕДИН. Дивитись телевізор стане дорожче

ТРК «Лебедин»

Місцева ТРК «Лебедин» готується до підвищення цін на аналогове кабельне телебачення із 1 січня 2020 року. Вартість послуги складатиме 70 грн./місяць.

На такий крок компанія йде «через суттєве підвищення плати за використання прав на інтелектуальну власність виробниками українського контенту, необхідність збільшення заробітної плати працівникам, плати за електроенергію тощо».

Нагадаємо, що нині для абонентів ТРК «Лебедин» діють тарифи від 1 січня 2019 року. Так, підключення кабельного телебачення нині вартує 50 грн., повторне підключення – 25 грн., абонентна плата за місяць – 50 грн. Інтернет-послуги дещо відрізняються в ціні: підключення – 100 грн., повторне підключення – 50 грн. Із місячними тарифами за користування мережею можна ознайомитися безпосередньо на сайті телерадіокомпанії.

“ЖЛ” раніше вже повідомляла, що із 20 січня 2020 року в Україні настануть «скрутні» часи для глядачів супутникового телебачення, які протягом тривалого часу безкоштовно користувалися його послугами. Через кодування супутникового сигналу, ряд телеканалів буде недоступним для загалу.