ЛЕБЕДИН. Довідки про склад сім’ї отримуйте у реєстраційному відділі

Отримати у Лебедині довідку

Тривалий час жителі міста отримували довідки про склад сім’ї, що найчастіше потрібні для безпроблемного оформлення різного роду державних допомог, у приміщенні Лебединської міської ради. Віднедавна ж за цими документами варто звертатися до реєстраційного відділу міськвиконкому.

Реєстраційний відділ знаходиться за адресою: м. Лебедин, вул. Героїв Майдану, 29 (біля магазину «Валерія», що навпроти ЗОШ №1). Як і у більшості державних установ, фахівці-реєстратори працюють у понеділок-четвер із 8:00 до 17:15, а у п’ятницю – із 8:00 до 16:00. Обідня перерва – із 12:00 до 13:00.

Довідково. Реєстраційний відділ є структурним підрозділом виконавчого комітету Лебединської міської ради та реалізує повноваження покладені на органи місцевого самоврядування у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, надання відомостей з Державного земельного кадастру, реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання чи перебування осіб. Керівник відділу – Олег Миколайович Філоненко.