ЛЕБЕДИН. Дмитро Вакуленко – перший студент-майстер спорту

До нього це почесне звання завойовували десятки спортсменів-лебединців, але саме Дмитро Вакуленко став першим майстром спорту з панкратіону ще студентом педагогічного коледжу ім. А.С.Макаренка. Це нині він вправний та самодостатній чемпіон, який у неповні 19 років неодноразово перемагав у всеукраїнських та міжнародних турнірах. А все в його житті розпочалося на зламі тисячоліть.

Маленький Дмитрик з’явився на світ 10 листопада 2000 року в сім’ї педагогів Володимира Сергійовича та Ольги Володимирівни. Спочатку виховувався в дитсадку «Чайка», а вже в 5-річному віці став учнем ЗОШ №4, де працювала його мама. Зарано, скажете? Ні, родинна рада вирішила віддати сина до школи раніше, адже наступного року набирала клас його мама.

Уже змалечку хлопчикові довелося поєднувати спорт із танцями, але згодом він зробив остаточний вибір: за пропозицією тата, став вихованцем секції панкратіону. Для знаного тренера Сергія Гавриша Дмитро Вакуленко був одним із найперших і найуспішніших учнів. Після 9 класу юнак вступив до педагогічного училища (як тоді називався навчальний заклад), де працював його батько. Тут він продовжив активно займатися нелегким видом спорту. Тренер вірив у хлопця, а Дмитро виправдовував сподівання наставника і завойовував свої титули, які неможливо перерахувати. І ось 16 квітня 2019 року юнак отримав почесне звання «Майстер спорту України».

Цьогоріч Дмитро Вакуленко закінчує педагогічний коледж і планує складати іспити до педагогічного вишу, де обов’язково продовжить заняття улюбленою боротьбою.

Дмитре, Лебединщина пишається твоїми успіхами і бажає тобі залишатися в авангарді чемпіонів свого коледжу, краю та всієї України!

Фото Олега КАСЬЯНОВА.