ЛЕБЕДИН. Борцівські трофеї лебединців

Лебединський кубок з панкратіону

Вже стало доброю та приємною традицією проводити в Лебедині різноманітні турніри з панкратіону, досить незвичного виду спорту, який є давньогрецьким бойовим мистецтвом і поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою. Ареною проведення одразу двох представницьких турнірів вчергове стала спортивна зала педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка.

113 спортсменів з усієї Сумської області 25 січня змагалися за нагороди – Кубок Лебединського міського голови з панкратіону та першості Сумської області ДЮСШ єдиноборств.

На турнірах  були присутні міський голова Олександр Бакликов, директор Сумської обласної ДЮСШ єдиноборств Олександр Бобір, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту, головний тренер збірної України з панкратіону, уродженець Лебедина Сергій Чередніченко, заслужені майстри спорту України Дмитро Баранов та Сергій Гавриш.

Урочистості розпочалися із вручення подяк від Сумської обласної ДЮСШ єдиноборств за вагомий особистий внесок у розвиток панкратіону у місті Олександру Бакликову та директору педколеджу Любові Білокобильській.

А вже далі головними дійовими особами грандіозного спортивного дійства стали борці із Сум, Путивля, Тростянця, Ромен, Охтирки, Бурині, смт Степанівка, с.Будилка та Лебедина.

Протягом восьми годин продовжувалася напружена боротьба на бійцівському килимі. Вагова категорія учасників змагань коливалася  від 20-и до 73 кг. За підсумками змагань, чемпіонами стали лебединці Олена Морозова (27 кг), Іван Ігнатов (30 кг), Єгор Перебийніс (34 кг), Станіслав Дремлюга (35 кг), Дмитро Горішняк (38 кг),  Данило Хвіст (39 кг), Юлія Курницька (45 кг), Владислав Казимерчук (57 кг). Назар Соловей не тільки став чемпіоном у вазі 24 кг, а й отримав Кубок міського голови за кращу техніку.

Володарями срібних нагород чемпіонату, які представляли наше місто, стали Дмитро Цимбалюк (30 кг), Даніл Гавриш (38 кг), Артем Мірошниченко (46 кг), Олександр Андрєєв (57 кг). «Бронза» дісталась лебединським борцям –Назару Гончару (24 кг), Володимиру Бугайову (27 кг), Олександру Березову (38 кг), Єгору Ткаченку (59 кг) та Владиславу Парфилу ( 71 кг) та Артему Бакшеєву (30 кг) з Будилки.

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та солодкими подарунками від міського голови, спонсорів та організаторів: відділу молоді та спорту міськвиконкому Лебединської міської ради та директора Сумської обласної ДЮСШ єдиноборств Олександра Бобіра. Окрема подяка директору педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка Любові Білокобильській за гостинність та можливість проведення тренувань та турнірів.