ЛЕБЕДИН. «Автомобіліст» завоював медалі

Минулої суботи, 14 березня, наша головна футзальна команда «Автомобіліст» провела свій заключний матч Відкритої першості міста Суми з футзалу серед команд І ліги. Нам протистояла команда «Лідер», яка до звітного поєдинку посідала  передостаннє п’яте місце. Нагадаємо, що 1 лютого 2020 року в матчі попереднього етапу лебединці перемогли своїх опонентів з рахунком 3:2, де всі три м’ячі забив Денис Калюжний.

Через загальнодержавний карантин до останнього моменту не було відомо чи взагалі відбудуться футзальні зустрічі. Вболівальники, які приходили підтримати свої команди, змушені були або повертатися додому, або чекати закінчення поєдинків поблизу місця їх проведення. Та «ЖЛ» все ж таки вдалося побувати на зустрічі, дякуючи спеціальному дозволу Асоціації футзалу Сумщини. Звісно, що вразила абсолютна відсутність вболівальників, саме для яких і проводяться спортивні змагання, адже спортсмену, як і артисту, насамперед потрібен глядач, потрібні овації, підтримка трибун. Гадаємо, що варто взагалі скасовувати матчі, аніж проводити їх без глядачів. Але це були матчі останнього туру, тому їх треба було провести якомога швидше.

Дещо здивувало передматчеве рукостискання суперників, яке, незважаючи на заборону, все ж було проведене. Ще однією несподіванкою зустрічі була присутність у складі суддівської бригади представниці прекрасної статі Марії Мисловської, яка прекрасно впоралася з виконанням своїх обов’язків. А от у складі команди особливо приємно було побачити граючого тренера Тараса Івченка, який не міг грати аж із 8 червня минулого року через серйозну травму в матчі за «Лебединець».

Першого забитого м’яча довелося чекати аж 18 хвилин і, на радість шанувальникам, забив його наш Вадим Швець. За декілька хвилин відзначився Олексій Рябко, який до цього, востаннє забивав аж 14 грудня минулого року. Рівно 10 матчів Олексій не міг вразити «ворожі» редути.

У другому таймі  Вадим Швець та Владислав Захарченко забили ще по одному голу. Двома голами відповіли наші суперники. За 6 фол наші отримали право на дабл-пенальті, але Микола Легкий не впорався з ударом.

Загальним підсумком зустрічі стала наша перемога 4:2, яка дозволила «Автомобілісту» вперше в історії стати бронзовим призером Відкритої першості Сум із футзалу.

Вітаємо нашу головну команду з відзнаками та медалями, бажаємо не втрачати спортивного азарту, своїх навичок та набутого досвіду.