ЛЕБЕДИН. «Автомобіліст» скидає лідерів

Продовжує свої успішні виступи у Відкритій першості міста Суми з футзалу  наша головна футзальна команда «Автомобіліст». Протягом останніх двох тижнів лебединцям довелося протистояти лідерам змагань. І в обох випадках їм вдалося скинути з лідерського місця спочатку «Оріон», а потім і краснопільський «Явір».

Саме лідером першості був черговий суперник «Автомобіліста». І знову, як і минулого разу, поєдинок за участю нашої команди назвали центральним.

Передусім дуже важко було грати двічі поспіль проти команд, які очолювали турнірні перегони. Нагадаємо, що 18 січня ми втратили перемогу лише за 5 хвилин до закінчення матчу.

З яким рахунком перемогли лебединські футзалісти? Скільки секунд знадобилося нашій команді, щоб забити гол? Як кращий бомбардир лебединців Денис Калюжний з першої спроби не реалізував футзальний пенальті? Чи вдалося «Автомобілісту» двічі підряд, здолавши опір лідерів. піднятися щаблями турнірної таблиці? І чому нашим наступним суперником знову буде лідер?

На ці та інші запитання ви, як завжди, знайдете відповіді у друкованій версії газети «ЖЛ» у четвер, 30 січня. Дочекайтеся, буде цікаво.