ЛЕБЕДИН. «Автомобіліст» не зупинити

Саме такий висновок можна зробити після чергової гри головної лебединської команди у Відкритій першості міста Суми з футзалу. Минулої суботи наш «Автомобіліст» проводив черговий матч проти лідера першості – краснопільської команди «Оріон».

Попередній етап наші суперники закінчили на першому місці, втративши очки при двох нічиїх проти сумського «Арсеналу» та лебединського «Автомобіліста». У матчі 9 туру 18 січня 2020 року нашим не вистачило лише 5 хвилин, щоб святкувати тоді загальну перемогу.

І ось – нове побачення зі старим суперником, який впевнено очолював турнірні перегони і в разі перемоги міг гарантувати собі чемпіонське звання.

Одразу заінтригуємо футзальних вболівальників, щоб у них виникло бажання у друкованій версії «ЖЛ», яка зазвичай виходить по четвергах, тобто сьогодні, прочитати про те, як зіграв «Автомобіліст». Лише там ви дізнаєтесь скільки секунд знадобилося нашим хлопцям, щоб відкрити рахунок? Через який проміжок часу суперники відігралися? Хто крім нашого головного та кращого бомбардира ще забивав м’ячі у цій зустрічі? На який крок пішов «Оріон», щоб врятувати матч? І чи вдалося йому врятувати програний поєдинок?

Поки що «Автомобіліст» йде другим і відстає від  «Оріона»  на два очки, випереджаючи на таку ж кількість очок «Сервіс Люкс», який поки що йде третім.

Попереду у лебединців три поєдинки у яких неодмінно треба брати максимум очок, щоб здобути один із комплектів нагород першості.

Вболівайте за наш «Автомобіліст», адже лише він захищає честь міста в цьому чемпіонаті.