ЛЕБЕДИН. «Автомобіліст» – лідер

Минулої суботи головна лебединська футзальна команда «Автомобіліст» провела свій другий матч першості міста Суми з футзалу, в якому зустрілася з «Арсеналом». Попередній чемпіонат наш суперник закінчив на останньому місці, програвши лебединцям обидва матчі із загальним рахунком 15:2.

Лебединці вийшли на матч із бажанням здобути легку перемогу, але перший м’яч чомусь пропустили. Але довго вони не програвали і невдовзі не тільки зрівняли рахунок, а і вирвалися вперед. Перший тайм приніс нам мінімальну перемогу із рахунком 3:2, а у другому таймі «Автомобіліст» довів свою перевагу до розгромних 9:4.

«Автомобіліст» не просто здобув яскраву перемогу, а й, за підсумками двох турів, очолив турнірну таблицю. Але, щоб залишитися першою, нашій команді в наступному матчі проти «Forza» теж необхідно виграти. У минулому році, до речі, ми спочатку перемогли цих суперників із рахунком 5:4, а потім програли – 2:4.

Бажаємо нашому «Автомобілісту» і перемогти, і залишитися на найвищій сходинці турнірної таблиці першості міста Суми з футзалу ув дивізіоні Silver. Повну та розширену інформацію про хід звітного поєдинку та авторів забитих голів, як завжди, шукайте в друкованій версії «ЖЛ», що побачить світ в четвер, 28 листопада.

Вболівайте за своїх!