ЛЕБЕДИН. «Автомобіліст» йде до мети

Лебединський автомобіліст

Минулої суботи, 14 грудня, наша головна футзальна команда «Автомобіліст»  провела  черговий матч першості міста Суми з футзалу проти «Тріумф-Сігми», яка в минулому році завадила «Автомобілісту» посісти підсумкове 4 місце. Швидкий гол на 7 хвилині у виконанні Миколи Убираєва показав, що наші налаштовані тільки на перемогу. Але перша половина зустрічі більше не порадувала вболівальників обох команд. Лише на початку другої 25-хвилинки найкращий бомбардир лебединців Олексій Рябко філігранним ударом з близької відстані подвоїв рахунок. За 6 хвилин наші суперники скоротили розрив у рахунку, але  через 120 секунд Денис Калюжний встановив попередню перевагу у голах. Коли секундна стрілка робила останній оберт остаточний рахунок у матчі (4:1) встановив той же таки Олексій Рябко. Відтепер на особистому рахунку нашого нападника 8 забитих м’ячів із 27 загальнокомандних. До речі, підводячи підсумки ігрового дня,  організатори першості визнали Олексія кращим гравцем туру. Вітаємо, земляче!

Сьогодні лебединці у піднесеному настрої готуються до наступних поєдинків і намагатимуться досягти поставленої перед командою мети.

Вболівай за нашу головну команду! Вболівай за своїх!