Куди поїхали міжобласні автобуси та приміські потяги?

Лебедин залізниця

Кабінет міністрів України  із 1 червня  2020 року дозволив відновити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні. Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на виконання рішення уряду надала дозвіл на роботу вищевказаного транспорту на Сумщині.

Відсьогодні дозволено рух автобусного сполучення між обласними центрами з Лебедина. Як відомо, ще до карантину з нашого міста прямували рейси на Київ, Харків, Полтаву та Гадяч.

За словами начальниці автостанції Світлани Ярошенко, сьогодні відбулося 5 із 6 запланованих рейсів. До Харкова о 6:15 поїхали всього 4 пасажири, а о 8:35 виявили бажання поїхати лише троє. До Полтави на 6:30 придбали квитки 5 пасажирів. Лише 4 квитки було продано на рейс Лебедин – Гадяч о 10:00. Останній рейс на Гадяч о 15:05 повіз лише одного пасажира.

На жаль, не знайшлося бажаючих купити квитки на Київ, через що цей рейс сьогодні був відмінений.

Також 1 червня після тривалої перерви перший потяг відправився із залізничної станції «Лебединська» до Боромлі. Наразі відбуватиметься тільки один рейс о 4:53 без повернення його у зворотньому напрямку. На станції Боромля кожен пасажир зможе пересісти на потяги до Сум та станції Смородино (Тростянець).

Про зміни у розкладі руху залізничного транспорту «ЖЛ» повідомить пізніше.