Куданівське сміття не забуте

Навесні чимало господарів турбуються про приведення до ладу власного господарства, а також намагаються позбутися від різноманітного непотребу. Але у деяких населених пунктах Лебединщини із цим є проблеми. Питання куданівського сміття «ЖЛ» уже піднімала у №11 друкованої версії від 12 березня 2020 року.

Тоді директор КП «Комбінат благоустрою» Володимир Піщанський пообіцяв найближчим часом розібратися із наявними у Куданівці «сміттєвими» проблемами. На березень було заплановано виїзд спеціаліста підприємства до села для підписання договорів на вивіз сміття від подвір’їв. «ЖЛ» вирішила поцікавитися, як же просувається ця справа.

– Якщо хтось вважає, що «куданівське питання» раптом забулося нашим підприємством, то це не так, – коментує Володимир Миколайович. – Ми готувалися приїхати до Куданівки, аби укласти договори, але, на жаль, в Україні оголосили карантин. Через це візити до села довелося відкласти. Утім, я розумію, що сміття нікуди не подінеться, тому найближчим часом збираємося прибрати наявний на встановленому у селі майданчику непотріб. Сподіваємося встигнути до Великодня. (у вівторок 7 квітня сміття вже було прибране – ред.).

 Всі інші заходи, пов’язані із безпосереднім контактом спеціалістів «Комбінату благоустрою» із місцевими жителями, відкладені до закінчення карантину.