Коронавірус на Лебединщині: перевалили за сотню

За минулу добу, 30 вересня, на Лебединщині зареєстровано 12 нових випадків захворювання на COVID-19. Десять із них виявлені у Лебедині, 2 – у районі. Таку інформацію надав завідувач Лебединського міськрайонного відділу ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України» Василь Брага.

За словами спеціаліста, серед захворілих є і медичні працівники, і люди похилого віку. Також останнім часом з’являється тенденція до виявлення випадків коронавірусу у родинних осередках.

Василь Брага говорить, що через збільшення кількості хворих працівники лабораторного центру не встигають вчасно опрацювавати хворих та контактних осіб. Він наполягає на необхідності дотримання лебединцями правил карантину, бо хвороба лише прогресує.

Таким чином, ковідна статистика на Лебединщині за весь час пандемії налічує 107 випадків (91 – місто, 16 – район). Видужало 49 (47 та 2 відповідно).

На ранок 1 жовтня у Сумській області зафіксовано вже 4435 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. За минулу добу COVID-19 підтвердили у 212 осіб (Суми – 153, Шостка – 7, Конотоп – 1, Ромни – 3, Охтирка – 7, Лебедин – 10, Білопільський район – 2, Глухівський район – 1, Краснопільський район – 1, Кролевецький район – 2, Лебединський район – 2, Охтирський район – 2, Серединобудський район – 3, Сумський район – 16, Шосткинський район – 1).

Від коронавірусу на Сумщині за весь час пандемії видужало 1798 осіб, із них за минулу добу – 50 (Суми – 21, Конотоп – 19, Лебедин – 3, Білопільський р-н – 1, Конотопський р-н – 1, Краснопільський р-н – 3, Сумський р-н – 2).