Коронавірус на Лебединщині: хворіють і місто, і район

За попередню добу, 17 вересня, на Лебединщині виявлено ще 5 випадків захворювання на COVID-19: 4 – у місті та 1 – у районі. Про це «ЖЛ» повідомив завідувач Лебединського міськрайонного відділу ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України» Василь Брага.

Назву населеного пункту району, де зареєстровано випадок коронавірусу, спеціаліст не повідомляє, наполягаючи на конфіденційності пацієнтки. «Односельці захворілої поінформовані про випадок, тому поки населений пункт не називаємо», – говорить Василь Брага. За його словами, жінка онкохвора і готувалася до госпіталізації, а нові правила вимагають перевірки на COVID-19 . Проведене ПЛР-тестування виявило захворювання, тож наразі ведеться відповідне лікування.

До речі, це всього другий випадок інфікування коронавірусом у Лебединському районі. Нагадаємо, що перший було зафіксовано 8 серпня у жительки с.Валки.

По місту, як уже повідомлялося, за минулу добу виявлено 4 ковідних хворих. Одна із них — працівниця Лебединської центральної районної лікарні, молодша медична сестра.

Читайте також: Коронавірус у Лебедині: плюс 4 випадки за 2 дні

Наразі загальна коронавірусна статистика Лебединщини зросла до 42 осіб: 40 – місто, 2 – район. 17 із них одужали, 5 – за попередню добу, 17 вересня.

Усього на Сумщині ранком 14 вересня зафіксовано 2807 випадки COVID-19. За минулу добу хворобу підтвердили у 83 осіб (Суми — 56, Шостка — 1, Конотоп — 2, Ромни — 2, Охтирка — 1, Глухів — 1, Лебедин — 4, Білопільський район — 3, Глухівський район — 5, Конотопський район — 2, Лебединський район — 1, Роменський район — 2, Сумський район — 3).