
Коронавірусна ситуація на Лебединщині стрімко погіршується. Так, за увесь час пандемії в регіоні було виявлено 255 хворих на COVID-19: 219 – у місті, 36 – у районі. Такою статистикою оперує Сумська обласна державна адміністрація.
За минулу добу, 21 жовтня, коронавірус діагностовано у 5 лебединців. Порівняно із минулими вихідними, коли позначка ковідних хворих за одну добу сягнула аж 49 осіб (41 – місто, 8 – район), це, звісно, мало. Але, судячи із загальнонаціональної картини, такий спад – тимчасовий.
Загалом на сьогодні на Лебединщині лишається 136 «активних» хворих: 116 – містяни, 20 – жителі району. 118 осіб одужали, 1 – померла.
Останні кілька тижнів Україна б’є всі попередні невтішні рекорди. Останній – 7053 захворілих – зафіксовано на ранок 22 жовтня. Приріст уражених коронавірусом людей спостерігається в усіх областях України, і Сумщина не випадок.
Нині загальна кількість захворілих по області за весь час пандемії сягає позначки у 9730 осіб. 2882 людини одужали, 142 – померли. Найбільше інфікуються в Сумах, Конотопі, Ромнах, Сумському та Білопільському районі. Серед міст обласного значення Лебедин знаходиться на 5 місці за кількістю хворих.
