Діяльність лебединської влади контролюватиме Віталій Максименко

Обласна державна адміністрація оприлюднила розпорядження Романа Грищенка про розподіл обов’язків між головою, першим заступником, заступниками голови, керівником апарату адміністрації.

Надалі спрямовуватиме і контролюватиме діяльність Лебединської райдержадміністрації  та виконавчого комітету Лебединської міської ради в частині делегованих повноважень заступник керівника області Віталій Максименко.

Як зазначено у біографічній довідці посадовця, народився він 9 вересня 1976 року.

Має вищу освіту. У 1999 році закінчив Одеський фінансово-економічний коледж за спеціальністю «Фінанси і кредит», кваліфікація – бухгалтер-фінансист; у 2003 році – Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація – економіст-фінансист; у 2005 році – Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація – магістр з обліку і аудиту, економіст з обліку і аудиту.

Має більше 17 років стажу державної служби.

Попередньо, із грудня 2019 року, обіймав посаду заступника начальника Управління євроінтеграції та контролю за використанням коштів за міжнародними угодами Державної аудиторської служби України у м.Київ.

Віталій Максименко, призначений на нинішню посаду у липні, став четвертим заступником Романа Грищенка.