Хто був володарем престижного кубка?

Вже завтра, 20 лютого 2021 року 8 найкращих футзальних команд Сумщини розпочнуть боротьбу за престижний Кубок пам’яті легендарного спортсмена, тренера, педагога, друга та соратника Володимира Романенка.

Його друг та колега, викладач фізвиховання Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І.Ситенка Олександр Кримець вже в дев’ятий раз збирає турнір, щоб увіковічити пам’ять шанованого лебединця.

Давайте пригадаємо, хто ж володів заповітним кубком в попередні роки.

8 років назад, у 2013 році, був проведений перший турнір. Тоді за престижний кубок вирішили посперечатися одразу 11 збірних,  а переможцем дебютного турніру стала команда «Авангард»,  яка представляла місцеве ВПУ лісового господарства. 12 команд стартувало наступного року і кубок взяв  легендарний «Інтер», який тоді представляв село Червлене. А ось у фінальному матчі 3 турніру схрестили зброю переможці попередніх двох змагань «Авангард» та «Інтер» і представники Лебединського Вищого професійного училища лісового господарства були сильнішими. У 2016 році на старт вже вийшло 14 команд. Фінал, і знову ці самі суперники, і знову перемога за «Авангардом» .

У 2017 році зіграло 12 команд і вперше до фіналу не потрапила жодна з лебединських команд, а перемогу святкував сумський «Олімпік», який у запеклій боротьбі переграв тростянецьку «Бету» з рахунком 7:5. У 2018 році у вирішальному поєдинку, лише дякуючи фортуні, у післяматчевих пенальті «Тростянецький лісгосп» переміг «Автомобіліст». В 2019 році наша головна футзальна команда «Автомобіліст» знову зіграла у фіналіАле злий рок продовжився для цієї самобутньої та сильної збірної, якій не дали змогу завоювати кубок, футзалісти команди РМС, які мінімально перемогли їх з рахунком 3:2.

 В минулому році у фіналі вдруге поспіль зустрілися команди РМС та «Автомобіліст». Основний час зустрічі приніс бойову нічию 4:4 і долю заповітного кубку прийшлося визначати за допомогою пенальті. Аж 12 ударів досягали своєї цілі і лише удар гравця «Автомобіліста» Віталія Лісовицького виявився хибним. Дякуючи футбольній лотереї кубком вдруге поспіль заволоділа команда «Лебединської рибоводомеліоративної станції».

І ось протягом цих вихідних всі ми дізнаємося, кому належатиме право носити звання володаря Кубку пам’яті Володимира Романенка 2021 року.