Карантинні обмеження змінили: що кому дозволили

9 квітня Кабінет міністрів вкотре вніс зміни до постанови про запобігання поширенню коронавірусній інфекції. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Документом уточнено перелік об’єктів, які можуть працювати під час карантину. Зокрема, дозвіл на продовження роботи отримали заклади торгівлі будівельними матеріалами, суб’єкти поштової та кур’єрської діяльності; будівельних робіт та збирання і заготівлі відходів.

Читайте також: Карантин можуть послабити, але не для всіх

Також уточнено список категорій громадян віком 60 років і більше, які не повинні самоізолюватися. Це стосується державних службовців, депутатів всіх рівнів, міських голів, суддів та інших осіб,на яких поширюється дія закону «Про запобігання корупції». Не потрапляють під вимогу самоізоляції і старші 60 років військовослужбовці та працівники ЗСУ, інших законних військових формувань та правоохоронних органів тощо.

Нагадаємо, із 6 квітня карантинні обмеження для українців стали значно жорсткішими. Зокрема, забороняється перебувати у громадських місцях без захисної маски, пересуватися по вулицях більше ніж 2 осіб, за виключенням осіб, які супроводжують дітей. Також уведена вимога перебувати у самоізоляції усім українцям старшим 60 років.