
На цьому наголосив прем’єр-міністр України нараду з керівниками областей щодо ситуації з поширенням COVID-19, – повідомляє пресслужба Уряду.
На зібранні, зокрема, розглядалися питання посилення протиепідемічних заходів та запровадження карантину вихідного.
Очільник Кабміну зазначив, що за рішенням Уряду протягом вихідних заклади, визначені в переліку, підлягають закриттю або не повинні приймати відвідувачів. А також наголосив, що міські голови не мають повноважень робити винятки для об’єктів, що внесені до переліку постанови:
– Рішення Уряду діють безумовно і підлягають виконанню всіма суб’єктами господарювання, які розташовуються на території України. Карантин вихідного стосується винятково визначеного переліку суб’єктів господарювання, які є на території України. Якщо це, наприклад, ТРЦ, то він має бути закритий протягом вихідних»
Читайте також: Що насправді забороняється на карантині вихідного дня
Денис Шмигаль закликав голів облдержадміністрацій скоординувати роботу місцевої поліції та Держпродспоживслужби для перевірки суб’єктів господарювання, які у вихідні не повинні приймати відвідувачів.