Із «Кварталом 95» у Підопригори їде шоу-зірка

П’ятий рік поспіль лебединська земля зустрічатиме гостей та учасників грандіозного фестивалю мистецтв. Наші Підопригори стануть ареною святкування чергової річниці Дня Незалежності України з багаточисельною армією шанувальників KVARTAL FEST.

Уже зовсім скоро, а саме 23 серпня, на Лебединщині відбудеться величне дійство, яке радуватиме глядачів піснями, конкурсами, добірним гумором, розвагами і, без сумніву, участю акторів Студії «Квартал 95».

Це шоу завжди знайомить лебединців та гостей свята з відомими зірками української естради. У Підопригорах уже побували Влад Яма, гурти «Дзідзьо» та «Мозги» з Потапом. Цього року організатори не довго тримали в таємниці ім’я чергової зірки нинішнього KVARTAL FEST і буквально декілька годин тому на всю Україну оголосили, що це буде переможниця Міжнародного вокального конкурсу «Нова хвиля», триразова володарка титулу «Найкраща співачка України», тренер шоу «Голос країни» і «Голос. Діти», народна артистка України Тіна Кароль. Акторам «Кварталу 95» допомагатимуть дівчата з «Жіночого кварталу» . І, як завжди, це веселе різнопланове дійство вестиме Артем Гагарін.

Організатори фестивалю вкотре демонструють свої організаторські можливості у проведенні широкомасштабного дійства для сотень тисяч глядачів. І, що приємно, найбільше там буде лебединців, а ще приємніше від того, що шоу проходитиме на лебединській землі.

Тож, користуючись нагодою,  з великим задоволенням разом із організаторами фестивалю запрошуємо всіх 23 серпня 2019 року у наші Підопригори. Орієнтовний початок фестивалю о 15:00.

До зустрічі!