Ігор Шелест грав проти лебединців

Нещодавно «Автомобіліст» зіграв пропущений матч І туру проти команди «Lex VSK-СумБуд». Попередньо зустріч не відбулася через участь суперників лебединців в турнірі «Odesa Open Cup». Між іншим, тоді сумчани стали переможцями в чемпіонаті Одеси серед команд І ліги. Тож лебединцям довелося «схрестити зброю» із командою-тріумфатором. І матч справді був видовищним.

Першу половину І тайму ігровою ініціативою володіли лебединці, які від самого початку постійно атакували ворота суперників. І це принесло плоди на 12 хвилині першого тайму. Нове придбання команди Єгор Свістюла вкотре довів правильність вибору тренера «Автомобіліста» Тараса Івченка, який помітив цього хлопця і запросив його до команди. Єгор спочатку обіграв двох захисників сумчан, вийшов один на один із воротарем і перекинув м’яч через нього. На превелике щастя лебединців, перший тайм залишився саме за ними.

Початок другої половини зустрічі був уже за суперниками. Після чергового масованого наступу «автомобілістів» опоненти відповіли швидкою контратакою і зрівняли рахунок. Лебединці не знітилися, продовживши свої атаки. В одній з них Єгор Свістюла вирішив пробити по воротах з центра поля, але, на жаль, потрапив по штанзі.

Посеред ІІ тайму трапився неприємний інцидент, коли воротар «Lex VSK-СумБуд» вирішив зіграти «у полі» і зіштовхнувся з нашим гравцем Вадимом Швецем. Ігровий момент закінчився тим, що воротар ззаду вдарив лебединця ногою в спину. Дії воротаря можна було вважати умисними, тож арбітр матчу мав показати червону картку. Але з незрозумілих і досі причин попередження дісталося саме лебединцю. Далі суддя тільки продовжив «полювання» на гравців «Автомобіліста», вигадавши пенальті у наші ворота, після чого рахунок став 2:1 на користь сумчан. Але за кілька хвилин спільні дії Валерія Глуха і Єгора Свістюли призвели до голу у відповідь. І знову на табло нічия, яка, звісно, влаштовувала лебединців за якихось півтори хвилини до кінця матчу. Чи ж міг хтось передбачити, що за такий короткий проміжок часу рахунок зміниться ще тричі?

«Злим генієм» для лебединців став колишній вихованець нашого футболу Ігор Шелест. Саме після його удару м’яч, зрикошетивши, влетів до воріт «Автомобіліста». Тренер лебединців запросив хвилинну паузу, після якої Валерій Глух головою забив гол суперникам. Здавалося б, ось вона, довгоочікувана нічия 3:3, та, мабуть, іншої думки був усе той же Ігор Шелест. Його останній удар, усього за секунду до фінального свистка, виявився результативним, принісши «Lex VSK-СумБуд» перемогу. Варто зауважити, що наш земляк не особливо радів своїм забитим голам у ворота лебединців, а, швидше, просто відмінно виконував свою роботу. Утім, менш прикріше, що вихованці лебединського футболу продовжують грати проти нас, не стає.

У підсумку «Автомобіліст» зазнав четвертої поспіль поразки в Літньому чемпіонаті міста Суми з футзалу серед команд вищої ліги.