Як запрацював міжміський транспорт?

автостанція 25 травня

Кабінет міністрів України  із 22 травня 2020 року дозволив відновити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському та внутрішньообласному сполученні. Згодом обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підтвердила рішення уряду і надала дозвіл на роботу вищевказаного транспорту на Сумщині.

Відновила свою роботу автостанція і у Лебедині. Як повідомила начальниця автостанції Світлана Ярошенко, в суботу, 23 травня нарешті було дозволено відправляти міжміські та внутрішньообласні рейси. Так, суботнього ранку з Лебедина першим попрямував рейс на Ромни. На жаль, він пішов порожнім, без жодного пасажира. Певно, громадяни були ще не поінформовані про відкриття транспортного сполучення. Лише згодом перші лебединці придбали квитки на дозволені рейси. Зважаючи на це, не всі перевізники виявили бажання відправити свої автобуси. Так, у суботу замість запланованих 50 маршрутів у рейс пішло тільки 42 автобуси. А послугами каси автостанції скористалися лише 22 пасажири. У неділю, 24 травня, за добу було придбано вже 74 квитки, хоча зазвичай, ще до карантину каса автостанції за день обслуговувала в середньому 300 пасажирів. Сьогодні автостанція працює у звичному режимі з 5:45 до 19:00 і запрошує всіх бажаючих скористатися послугами пасажирських автоперевезень.

«ЖЛ» повідомляє, що на сьогодні всі рейси автосполученням у межах Сумської області виконуються в штатному режимі. Найближчим часом планують дозволити рух пасажирського транспорту між областями.

Іще не відновив свою роботу залізничний транспорт станції «Лебединська». За словами начальника станції Оксани Кукленко, на сьогодні залізничний пасажирський транспорт від Лебедина поки що не курсує.

«ЖЛ» обов’язково поінформує лебединців та гостей міста про відновлення руху міжобласного автомобільного та залізничного транспорту.