Як відпочиватимемо влітку-2020?

Лебединці відпочивають влітку 2020

Якось непомітно сплила перша половина найспекотнішої пори року. Літо в цьому році дивує лебединців усілякими температурними рекордами. У декого виникає спортивний інтерес, яка спека буде наступного дня, а декому хочеться, щоб на кілька днів повернулася зима. Але на те воно й літо, коли навіть вночі стовпчик термометра дуже рідко опускається нижче позначки +20°С.

Більшість із нас звикла до відпочинку саме цієї пори, тому й намагаємося запланувати відпустку відповідно. Попереду на нас чекають сонячні ванни, курортні береги моря, пляжі. Свої мрії і літні плани вже дехто скоригував завчасно і чекає моменту, коли можна буде не перейматися роботою, не поспішати у справах, словом нічого не робити.

«ЖЛ» поцікавилася у лебединців, якому відпочинку вони хочуть присвятити цьогорічне літо.

Любов: – Свій вільний час повністю віддам онукам, дітям і учасникам клубу «Золоте надвечір’я» медичного коледжу. Не звикла довго сидіти без справи, тому літній відпочинок проводжу саме так.

Алла: – Дуже хочу на море, а чи вийде, поки що не знаю.

Наталія: –  Літо у мене, в першу чергу, асоціюється з сонцем, річкою, пляжем, канікулами, врешті-решт, дитячим сміхом! Елементарний візит на річку з родиною вже додає літнього настрою. І навіть обмеження, пов’язані з вірусом, не завадять. Тож усім сонячного, засмаглого, наповненого запахом полуниці та смаком морозива, літа!

Анатолій: – Ще не вирішив, але, напевно, проведу його, як і більшість лебединців, поєднуючи відпочинок із роботою. Більшу частину відпустки вже використав під час карантину, решту запланував на жовтень. На жаль, COVID – 19 все ж таки вніс свої неприємні корективи у наше життя, тому, відпочиваючи, не треба забувати про небезпеку. Плануватиму поїздки разом із сім’єю на річку у вихідні, а відпочинок на морі відкладемо на наступний рік.

Антоніна: – Літо – це відпустки, відпочинок. Цьогоріч це буде не так весело і гарно, коли ми ходили в гори, любувалися красою Карпат. Сьогодні ж хочеться абстрагуватися від усього: від новин, від роботи, навіть від людей. Побути на самоті, нарешті виспатися.

В’ячеслав: – Найкращий відпочинок – це спілкування з природою: риболовля, збирання грибів та ягід. І не забуваймо спортивне життя, особливо футбол, який у нас зараз просто квітне…

Катерина: – Спочатку планували літо 2020 року використати для поїздки на море, але відклали до наступного року через пандемію коронавірусу. Якісь двоякі відчуття: і хочеться, і колеться. А якщо є сумніви, то краще залишитися вдома. Тому цього літа у нас за планом річка, зустрічі з кумами та друзями.

Інна: – Кожного літа в мене одні плани. Це сім’я, батьки, друзі, город. Не важливо, де і як проведу літо, головне – з ким!

Олена: – Планувалося багато. Та, певно, не доведеться всьому втілитися у життя. Тож і залишаться заготовки на зиму, косметичні ремонти і робота. Та все ж сподіваюся віднайти серед цього всього щось романтичне.

Наші постійні дописувачі не стали тримати в таємниці плани на літо і поділилися з ними. Мрії і задуми у кожного свої. Прикро, коли вносяться корективи та переходять дорогу непередбачувані ситуації. Нехай їх взагалі не буде, і свій відпочинок кожен із нас проведе на свій розсуд.

Приємного відпочинку від себе та колективу «ЖЛ» кожному бажав Ігор КОЛЄСНІКОВ