Як лебединці ставляться до новорічних корпоративів під час карантину

Свято наближається! Новий Рік уже за 21 день постукає у наші двері й стане повноправним господарем. Яким він буде, важко передбачити. Але з оптимізмом готуватимемося до його зустрічі. Мріятимемо, що він буде кращим за нинішній і не завдасть таких клопотів.

Але попереду передноворічні дні, коли кожен із нас налаштовується тільки на позитив. Більшість працюючих лебединців чекають Нового Року із думкою про організацію та проведення святкових корпоративів. Їх чекають чи не у кожному трудовому колективі, щоб наприкінці грудня одягнути на себе не захисну, а якусь новорічну маску, нарешті дістати святкове вбрання і стати учасником чудового та веселого дійства.

Але пандемія коронавірусу стає на заваді нашого спокійного, безтурботного життя. Саме через COVID-19 масово скасовують усі розважальні заходи, концерти та змагання. Під великим знаком питання і проведення передноворічних корпоративів, коли члени трудових колективів збираються на масові застілля. Тому «ЖЛ» і запитала у лебединців, чи планують вони у колі колег відзначити свято Нового Року.

Ось про що нам розповіли.

Любов: – Звичайно, всі чекають Нового Року –  найяскравішого свята, але я вважаю, що не правильно буде в умовах такої епідемії влаштовувати корпоративи. Заради збереження свого здоров’я  і здоров’я оточуючих можна з розумінням поставитися до карантинних вимог і у цьому році відмовитися від заходів. А привітати одне одного є дуже багато способів. Увімкнути фантазію та можливості інтернету  – і свято з вами. Я залишаюся при думці, що люди мають бути відповідальними в такий час. Переживемо здоровими цю пандемію, а вже тоді відсвяткуємо свята і радітимемо, що з нами живі й здорові наші рідні й друзі. Будьте здорові!

Наталія Миколаївна: –  Свято гарне, яскраве, але варто стриматися і перенести масові зустрічі. І це стосується не лише корпоративів. Усе життя попереду! Ми встигнемо насолодитися його приємними миттєвостями. Бережіть себе і своє здоров’я!

Катерина: – Цьогорічний карантин вніс свої корективи у життя кожної людини та кожного колективу. Корпоративи не відбуваються, бо страшно і за себе, і за свої родини. Якщо епідситуація в місті не покращиться, то, напевно, відкладемо всі гуляння до наступного року. Можливо, змінимо формат зустрічей з друзями: після роботи підемо по вулиці на вечірню каву і прогуляємося на свіжому повітрі. Ну і, звісно, не забудемо поспілкуватися із близькими та рідними за допомогою відеочатів, коли погода не дасть змоги зустрітися.

Анатолій: – У нас на службі невеликий колектив, тому зазвичай масових корпоративів не влаштовуємо. Як правило, напередодні Нового Року, після роботи беремо пляшку шампанського, цукерки й шоколадки та відзначаємо свято. Пишні гуляння переносимо додому. Як буде цього року ще не вирішили, але в сімейному колі обов’язково зустрінемо Новий Рік.

Алла: – Ми збираємося з тими колежанками, з ким і так спілкуємось. Наша робота зоозахисту по скайпу, на жаль, працювати не може. А збиратися на посиденьки нам треба обов’язково, інакше вигоримо й емоційно, і професійно.

Інна: – Уже 3 рік поспіль я не відвідую новорічних корпоративів, бо перебуваю у відпустці по догляду за дитиною. І, знаєте, я ні трішки не засмучена, що дуже давно не брала в них участі. Цього року також доведеться пропустити новорічні свята у великому колі рідних і друзів, але для мене – це не найголовніше. Я з великим задоволенням всі прийдешні свята зустріну із синочком та чоловіком. Для  мене головне – здоров’я моїх рідних, та їхнє спокійне й безтурботне життя. Як на мене, то набагато крутіше провести святкові дні поряд із найріднішими, весело і в повній безпеці. Тому будьте здорові, бережіть себе та своїх рідних.

Дмитро: – Влаштуємо обов’язково, адже чекали на це свято цілий рік. Складемося, накупимо всього та посидимо своїм колективом годину-дві. Гадаємо, що все обійдеться, і наступний рік не буде таким складним, як нинішній.

Наталія Іванівна: – За останніми даними зі столиці, локдаун перенесено на 2021 рік, тому всі, хто бажає святкувати в колі колег, можуть це зробити. Але не забувайте про небезпеку, яка ще залишається між нами. Я хоча й перехворіла, та не стала б випробовувати долю, розуміючи, що поряд живуть мої рідні, яких можу наразити на небезпеку. Думаю, що Уряд не дарма вводить жорсткі карантинні обмеження відразу після зустрічі Нового Року, бо розуміє, чим це може обернутися для нас. Бережіть себе.

Як бачите, більшість наших активних читачів залишаються при думці про відзначення Нового Року в розумних межах, обачно і відповідально, аби не наражати на небезпеку своїх колег. Це слушна думка, до якої слід прислухатися і, можливо, не «замахуватися» на гучне святкування. Не просто сподіватимемося, а будемо вірити, що вірус відступить і дасть людству спокій.

«ЖЛ» бажає всім здоров’я, сил та наснаги. Ми ще обов’язково відзначимо наші спільні свята.

«Слухав» громаду Ігор КОЛЄСНІКОВ