Як лебединці дотримуються карантину: перевірки, протоколи, приписи

Із 22 до 29 січня спеціалістами Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області перевірено діяльність 15 суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину. Про результати обстежень спеціально для «ЖЛ» повідомляє заступник начальника – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Лебединського районного управління Ірина УБИЙВОВК.

Перевірено 7 закладів торгівлі продовольчою  групою товарів, 5 закладів торгівлі непродовольчою, 2 перукарні, 1 дошкільний навчальний заклад. В ході роботи було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму у 7 суб’єктів господарювання (у 4 ФОПів, які реалізують харчові продукти, 3 ФОПів, які реалізують промислові товари).

Надано 7 приписів по усуненню виявлених порушень та за порушення ст.42 КУпАП складено 3 протоколи  про адміністративне правопорушення на загальну суму 612 грн. Основні порушення виявленні при моніторингових санітарно-епідеміологічних обстеженнях об’єктів торгівлі, на жаль, не змінюються і є порушенням статей 7, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та становить загрозу поширення інфекційних хвороб.

Під час обстежень фахівцями управління проведено 25 бесід із питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.

За матеріалами управління Олена БОНДАРЄВА