Як лебединці дотримуються карантину: перевірки, протоколи, приписи

Із 15 до 21 січня спеціалістами Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області перевірено діяльність 10 суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину. Про це повідомляє спеціально для «ЖЛ» заступник начальника – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Лебединського районного управління Ірина УБИЙВОВК.

Проведено обстеження 4 закладів торгівлі продовольчою групою товарів, 4 – непродовольчою, 2 перукарень. В ході перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму у 3 суб’єктів господарювання (1 ФОП, що реалізує харчові продукти, 1 ФОП – промислові товари, 1 перукарня). Надано 3 приписи по усуненню виявлених порушень.

Основні порушення виявленні при санітарно-епідеміологічних обстеженнях об’єктів торгівлі: не проводиться та не документується проведення температурного скринінгу у працівників на початку робочого дня; відсутні дезінфікуючи засоби для профілактичної дезінфекції та супровідні документи на них; відсутні ємкості для використаних засобів індивідуального захисту та паперових рушників; не достатня кількість захисних масок та рукавичок на робочий день, використовуються тканині рушники.

Триває щоденний моніторинг за діяльністю агропродовольчого ринку в умовах карантинних обмежень. Під час обстежень фахівцями управління проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо запобігання захворюванню на СOVID-19. Усього проведено 23 таких бесіди.