Як лебединці дотримуються карантину

Із 4 до 10 вересня спеціалістами Лебединського відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сумського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області перевірено діяльність 22 суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину. За інформацією головного спеціаліста відділу Алли ПРИХОДЬКО, обстежено 11 закладів торгівлі промисловою групою товарів, 4 – продовольчою, 2 заклади загальної середньої освіти, 1 майстерню із ремонту одягу, 3 перукарні, 1 відділення Нової Пошти.

У ході перевірок виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму у 16 суб’єктів  господарювання та надано 16 пропозицій із усунення вказаних порушень, складено 2 протоколи за порушення ст.42 КУпАП.

Читайте також: COVID-19: за добу у громаді знову побільшало хворих

Триває щоденний моніторинг діяльності агропродовольчого ринку в умовах карантинних обмежень. Під час обстежень фахівцями управління проводиться постійна роз’яснювальна робота з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.