Як грає лебединський «Автомобіліст»?

Про те, як грає свої поєдинки головна лебединська футзальна команда у Літньому чемпіонаті міста Суми з футзалу, любителі футболу періодично дізнаються із друкованої версії «ЖЛ». Сьогодні ж ми ділимося інформацією з тими, хто не має можливості передплачувати або купувати нашу газету.

Після публікації попередніх повідомлень «Автомобіліст» встиг провести три поєдинки чемпіонату серед команд вищої ліги. Нелегка доля відповідальних поєдинків лягла на плечі лебединців – нині їм доводиться змагатися із найсильнішими футзальними командами Сумщини.

Першим, із ким зустрілися наші гравці, був сумський «Сервіс Люкс». Ця команда постійно перебуває серед еліти сумського футзалу. Непростим став цей поєдинок для лебединців, однак вони намагалися дати гідну відсіч іменитому супернику. Утім сили були нерівні. На жаль, єдине, на що спромоглися «автомобілісти», – це гол престижу у виконанні Єгора Свістюли, який відзначився при рахунку 0:8. Невтішний підсумкок – 8:1.

Наступним нашим суперником став сумський «Ощадбанк». До речі, як ми вже згадували, у цій команді успішно грає наш земляк Сергій Удодік. «Банкіри» – чемпіони 2019 року цих змагань. Та й нині вони перебувають серед лідерів першості.

Під час підготовки до зустрічі у тренера нашої команди Тараса Івченка виникли певні труднощі. «Автомобіліст» не дорахувався одразу трьох гравців основного складу: через травми не змогли взяти участь у матчі Микола Легкий, головний бомбардир Денис Калюжний та воротар Андрій Томащук. Але приємною несподіванкою стала поява у складі команди Вадима Швеця, який відновився після травми. Саме завдяки його активним діям лебединці на початку матчу повели в рахунку. Але втримати перевагу у І таймі нашим гравцям не вдалося. «Ощадбанку» знадобилося п’ять хвилин, щоб не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. На перерву суперники пішли за мінімальної переваги сумчан – 2:1.

Після перерви гравці обох команд продовжували шукати щастя біля чужих воріт, але м’яч вперто не хотів влучати у ціль. Гольові моменти виникали у лебединців після вдалих дій Кирила Артеменка, Єгора Свістюли, але дивідендів вони не принесли. Останні хвилини матчу краще провели сумчани, які довели свою перевагу до підсумкових 4:1.

У вівторок, 18 серпня, «Автомобіліст» зустрічався із командою, яка носить  цікаву назву – «Смачна кава». Першими відзначилися наші суперники, які вміло розпорядилися м’ячем і відкрили рахунок. На жаль, згодом ще один м’яч опинився у воротах «автомобілістів», але після несподіваного удару свого ж футболіста. Після сильного прострілу м’яч намагався відбити Владислав Захарченко, і несподівано спрямував його у власні ворота. У середині ІІ тайму лебединцям вдалося скоротити рахунок завдяки черговій атаці, в якій відзначилися Владислав Захарченко, Валерій Глух та власне автор голу Єгор Свістюла. Наші не збавили обертів і намагалися зрівняти рахунок, але фортуна того дня відвернулася від них.

У підсумку «Автомобіліст» зазнав третьої поспіль поразки і займає останній рядок турнірної таблиці Літнього чемпіонату міста Суми з футзалу серед команд вищої ліги.