Як дотримуємося карантину: перевірки, протоколи, приписи

Із 29 січня до 4 лютого спеціалістами Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області перевірено діяльність 13 суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог в умовах карантину.

За словами заступника начальника – начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Лебединського районного управління Ірини УБИЙВОВК, було обстежено 4 заклади торгівлі продовольчою групою товарів, 7 закладів торгівлі непродовольчою, 2 перукарні.

У ході перевірок було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму у 7 суб’єктів господарювання (1 ФОП, що реалізує харчові продукти, 5 ФОПів – промислові товари, 1 перукарня).

Надано 7 приписів по усуненню виявлених порушень та за порушення ст.42 КУпАП складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення. На жаль, суб’єкти господарювання не надають належного значення як усним зауваженням, так і приписам та адміністративним стягненням, продовжуючи порушувати карантинні заборони.

Під час обстежень фахівцями управління проведено 22 бесіди з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19.