Як депутати турбуються про лебединську громаду?

Робота міської ради загалом і протистояння обранців із очільником громади останнім часом у розмовах чи не в кожного лебединця. І сьогодні  пропонуємо дослідити один із аспектів роботи депутатів – представництво інтересів виборців у раді. Це не розповідь про депутатські права та обов’язки перед громадою. Натомість у сьогоднішній «Темі дня» детально зупинимося на тих поданнях, які готуються депутатами для вирішення питань, порушених виборцями.

Без депутата інколи ніяк

Ви колись намагалися самотужки вирішити якусь суспільну проблему без сторонньої допомоги, сприяння чиновника чи депутата? Без сумніву, це можливо, якщо вдасться достукатися до тих, без кого вирішити проблему не можна. Ви можете писати заяви, створювати петиції, «штурмувати» владні кабінети, а можливо, і влаштовувати акції протесту. Інколи це допомагає. Але не завжди і не всюди. Тому, певно, звертаєтеся до тих, кому до снаги відкрити провладні кабінети. Це, насамперед, депутати, наші обранці, за яких свого часу ми віддали свої голоси на виборах.

Знайти їх не складно: у міській раді без проблем повідомлять номер телефону потрібного обранця. Якщо він добросовісно виконує обов’язки, то обов’язково донесе вашу проблему до відповідних посадовців.

Для цього законодавством передбачені певні інструменти, зокрема, депутатські запити і звернення.

Депутатське звернення – це письмова пропозиція або звернення до посадових осіб державних органів, керівників підприємств, установ, організацій здійснити певні дії, дати офіційне роз’яснення або викласти свою позицію з питань, віднесених до їхньої компетенції. Депутат має право звертатися до посадових осіб усіх державних органів і органів об’єднань громадян, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності й підпорядкування з питань, пов’язаних із депутатською діяльністю. Депутатське звернення є обов’язковим для розгляду протягом не більш як 10 днів із моменту отримання. Якщо з об’єктивних причин воно не може бути розглянуте в цей термін, депутату надсилається офіційний лист, у якому викладаються мотиви продовження терміну розгляду. Максимальний час розгляду звернення не може бути більшим 30 днів з моменту його одержання. Якщо депутат не задоволений відповіддю на звернення і якщо, на його думку, посадова особа ухиляється від вирішення питання, що міститься у зверненні, він має право внести депутатський запит.

Депутатський запит – це підтримана міською радою вимога депутата до посадових осіб ради та її органів, міського голови, керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, які розташовані або зареєстровані на території громади, а також до голови міської ради, його заступників, керівників відділів і управлінь з питань, які віднесені до відання міської ради. Депутатський запит може бути наданий його ініціатором попередньо секретарю ради або на пленарному засіданні в письмовій чи усній формі (з наступним його оформленням). Депутатський запит оголошується на пленарному засіданні депутатом, або іншим депутатом – представником ініціатора запиту за дорученням.

Між депутатським запитом та зверненням є суттєва різниця. Запит – це вимога депутата чи групи депутатів отримати офіційну відповідь на свої запитання. Кожен запит розглядається на сесіях міської ради, де  належним чином фіксується. Натомість депутатське звернення – це письмова пропозиція  надати офіційне роз’яснення чи викласти позицію щодо порушених депутатом питань. Звернення не розглядається на сесії, а відразу надсилається адресату.

Щоб дізнатися, які ж запити та звернення надходили від депутатів, а відтак, як саме депутати реалізують вимоги виборців, «ЖЛ» звернулася до Лебединської міської ради. Спочатку розповімо про депутатські запити.

По три депутати на запит

Тут два лідери, які по два рази озвучували їх на сесіях. Найпершим це зробив Валентин Метенко, який іще на 7 сесії міської ради 12 березня 2021 року озвучив одразу два запити: про врегулювання питання привласнення земельних ділянок села Червлене і транспортне сполучення між селами Курган та Олександрівка з Лебедином.

Микола Коренєв турбувався про внесення змін до плану соціально-економічного розвитку та бюджету Лебединської міської ради на 2021 рік (10 сесія, 30 квітня 2021 р.) та передачу водойми (ставка), який розташований у селі Даценківка (14 сесія, 11 червня 2021 р.).

Одразу два запити озвучили  на 13 сесії 31 травня: Наталія Логвиненко просила відновити вуличне освітлення на вулицях Кричевського й Ломоносова, а Іван Минюк порушував питання ремонту дорожнього покриття в селі Токарі.

12 липня на 16 сесії В’ячеслав Батог просив вирішити питання освітлення  вулиці Олександра Олеся. А на 17 сесії 26 липня на розгляд винесли одразу два запити: Дмитра Коваленка – про облаштування пандусом входу до приймального відділення Лебединської міської лікарні та Олексія Тучі – про відкриття та облаштування фельдшерського пункту в селі Бишкінь.

Тож майже за 10 місяців роботи лише 7 депутатів спромоглися скласти запити, керуючись побажаннями виборців.

Дещо краща справа у депутатських зверненнях. Їх за час роботи міської ради 8 скликання було аж 24. Хоча на розгляд їх винесли лише 9 депутатів.

Найактивнішою у цьому сенсі є Наталія Логвиненко, яка активно працювала і в попередньому депутатському скликанні. На її рахунку 7 звернень: про облаштування павільйону для занять на відкритому повітрі на території ЗЗСО №1, проведення робіт із відновлення церкви у Бобровому, благоустрій території біля магазину «Смак» (Лебедин), щодо організації та проведення відкритого конкурсу на написання Гімну Лебединської МТГ, присвоєння звання «Почесний громадянин міста Лебедина» Марії Савченко, вирішення питання ремонту містка по вулиці Шевська та розчищення прилеглої  до нього території від самосійних кленів, берестків та сміттєзвалища, вирішення питання освітлення по вулиці Леоніда Батютенка (Лебедин).

По 5 звернень одразу у двох депутатів. Людмила Нечай свого часу просила очистити від снігу дорогу Кам’яне – Пристайлове, провести ремонт ділянок доріг по вулицях Крилова та Покровська у Кам’яному, ремонт каплички по вулиці Дворянській на в’їзді в Кам’яне та засипати дорогу по вулиці Миру в Бобровому. Ігор Будник вимагав відновити дорожнє покриття по вулиці Боднівка та роботу стоматологічного кабінету в Будильській АЗПСМ, розширити частину дороги по вулиці Дачна, відреагувати на незадовільний стан залізничних переїздів, які перебувають у приватній власності по вулиці Гастелло, зрізати дерева у сквері по вулиці Кутузова (всі об’єкти у місті Лебедині).

В’ячеслав Батог піклувався про поточний ремонт пам’ятника «Братська могила» у сквері Воїнської Слави по вулиці Першогвардійська та зрізанням гілок над тротуаром по вулиці Карпова (теж усі об’єкти у Лебедині).

5 депутатів подали по одному зверненню: Юрій Вердибоженко – про законність розпочатого будівництва по вулиці Тараса Шевченка,78 (автомийка), Костянтин Забуга – про наведення порядку на стихійному звалищі (перехрестя вулиць Гастелло-Миколи Хвильового-Молодіжна), Антон Кірдіщев – про безпритульних собак, Леонід Падалка – про відсутність автомобіля «невідкладної допомоги» у Рябушківському старостинському окрузі, Іван Минюк – ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги (під’їзд до села Токарі та через вищевказаний населений пункт).

Щодо партійної приналежності активних депутатів, найдієвішими виявилися представники політичної партії «Сила і Честь» (11 запитів та звернень), «Батьківщина» – 7, «Радикальна партія Олега Ляшка» – 6, «Опозиційна платформа – За життя» – 5, «Слуга народу» – 3, «Європейська солідарність» – 1.

Цікавим є і «географічно-адміністративний» розподіл запитів та звернень. Так, 16 з них стосуються проблем міста, 15 – сіл громади, і 2 – так чи інакше усієї громади.

Ось так виглядає один із показників практичної діяльності депутатів Лебединської міської ради. Звісно, робити висновки про результативність роботи депутата, виходячи тільки із кількості депутатських запитів чи звернень, не зовсім правильно. Та й відкидати зовсім цей показник при оцінюванні свого депутата не варто.

На жаль, адресати не завжди вчасно відповідають на депутатські запити і звернення. За словами деяких депутатів, їм іноді або надсилають бюрократичні відписки або повідомляють, що через відсутність фінансування їхнє прохання неможливо виконати.

Сподіваємося, це не завадить продуктивній співпраці депутатів із виборцями та відповідними керівними органами.

Ігор КОЛЄСНІКОВ