Що важливіше: вибори чи городи?

Наближається другий тур виборів Президента України, а для більшості нашого населення постало питання  городів. Саме в неділю, 21 квітня, дехто вирішуватиме, куди податися: на виборчі дільниці, які не завжди розташовані поблизу домівки, чи взяти лопату та граблі до рук і працювати на присадибній ділянці.

Та треба встигнути все: попрацювати на городі, подумати, прийти і проголосувати. На жаль, до цих пір зустрічаються ті, хто перед самою кабінкою для голосування вирішує, за кого віддати свій голос. Для вибору гідного кандидата потрібен час, щоб виважено і відповідально обміркувати свій вибір. Дарма вважає дехто, що саме їхній  голос нічого не вирішить, тож і на городі можна попрацювати, а на вибори нехай іде хтось інший. Але ж не так часто нам доводиться обирати Президента, що, без сумніву, є визначальним у подальшому житті країни.

Що ж робитимуть лебединці, що для них головне – доля держави чи власні городи, а після роботи шашлики? Що вирішуємо?

Іван: – Я думаю, незважаючи на те, що 21 квiтня українцi повиннi зробити вирiшальний вибiр, городи нiхто не вiдмiняв. Сьогоднi город – це надiйнiший гарант достатку родини.

Інна: – Треба сходити проголосувати і потім обов’язково приділити увагу не менш важливій присадибній  ділянці. Вибори-виборами, а сім’ю треба годувати корисним і смачним із власного городу, тим більше, коли виховуєш маленьку дитину.

Валентин: – Важливо все: і вибори, і грядки. Потрібно все встигнути.

Олена: – Зважаючи на розчарування, змучений від олігархів народ став байдужим до виборчих перегонів. Тому для більшості все ж важливішими є городи, хоча не варто забувати і про життя країни.

В’ячеслав: – Думаю, що зараз вибори – головне, а город може і почекати. Бо якщо вибори пройдуть не так, як треба, то й городи гарант позабирає.

Катерина: – Гадаю, що на вибори треба обов’язково сходити, адже, на мою думку, наступної неділі вирішуватиметься доля нашої держави.

Алла: – Вибори ніяк не заважають, адже після них будуть городи. Працюйте…

Лідія: – Я прихильник думки, що мій голос нічого не вирішує, та все ж іду на виборчу дільницю. А що робити на городі? На Вербну неділю ніхто не садить, хіба копати, прибирати. А взагалі це свято.

Саме так думають наші активні учасники обговорення. «ЖЛ» пропонує 21 квітня 2019 року залишити всі домашні справи і обов’язково завітати до своїх виборчих дільниць. А православні всього світу відзначатимуть Вербну неділю, тому коли вирушатимете до церкви, щоб освятити вербу, не забудьте зробити свій правильний вибір.