Говорить громада: підсумки. Яка паска смачніша?

Відійдемо трохи від політики та виборів і зануримося у передсвяткові турботи, підготовку до найвеличнішого з усіх релігійних та державних свят – Світлого Воскресіння Христового.

Останніми днями на полицях магазинів зарясніли свіжовипечені пасочки. Які ж вони красиві та запашні, аж хочеться скуштувати прямо після покупки. Але не всі поспішають до торгових точок, щоб придбати бажаний товар, адже у справжніх господинь своя думка з цього приводу.

Хто ще з дитинства бачив вдома процес приготування паски, а потім сам почав їх випікати, навряд чи покине це приємне, але досить трудомістке дійство. Адже виконати всі процеси, не помилитися в інгредієнтах, та в підсумку отримати бажаний продукт, занадто відповідальна справа.

Дуже приємно, що ця тема зацікавила наших активних дописувачів. Отже, вам слово.

Інна: – Звичайно, смачніша та паска, яка була спечена вдома. Але не скажу, що у магазинах не смачні. У деяких торгових точках буває навіть дуже приваблива випічка.

Наталія: – Сам процес приготування паски додає Великодню надзвичайної святковості.

Олена: – Випікання паски, як одна із сімейних традицій, взагалі необхідне. Адже в цей процес бабусі, мами вкладають свою душу, добро. Не даремно говорять, що хліб, приготований рідними руками і чистими помислами, є надзвичайно корисним і безумовно смачнішим. Однак не всі люди можуть дозволити собі випікання: чи то вік, чи то зайнятість, чи то матеріальне неблагополуччя. Тому все частіше звертаються до магазинно-заводського виробництва пасок, не менш смачних. Сподіваємося, що пекарі також вкладають у хліб тільки позитивні емоції.

Людмила:Найсмачніша паска – спечена вдома, однозначно.

Іван: – Мені, як жителю міста, дуже приємно, що наша газета «Життя Лебединщини» охоплює різні теми із життя лебединців. Насамперед,  хочеться зазначити, що Великдень – особливе свято для кожної родини.  Напередодні свята наші добрі вчинки роблять цей світ кращим. Приготування пасочки з давніх-давен – особливе дійство для кожної господині, адже, з якою думкою готується паска, такою вона і вийде, таким і буде  весь рік для родини. Тож, на мою думку, пасочки  мають готуватися вдома, як традиційно в Україні велося. Але, сучасність втрутилася  в наше сьогодення, і нам слід зрозуміти тих, хто не має можливості самому спекти великодній хліб, а лише придбати його. Бажаю  гарного, позитивного настрою, не дивлячись на те, чи ви пекли паску вдома чи придбали. Головне, що ви відчуваєте в душі, які маєте думки.

Як бачите, першість тримає домашня паска, яка в більшості респондентів викликає довіру. Але знай­шлися приємні та вагомі відгуки й на користь купованих пасок. Адже на території Лебединщини є підприємства, які не залишать своїх земляків без пасхальної випічки.

Смачного всім, приємного та щасливого святкування Великого Дня!