Говорить громада: підсумки – Футболку із чиїм зображенням я б одягнув?

Лебединські футболки

Лебединців радує екватор літа. А що ми одягаємо у пік спекотної погоди? Звичайно, те, у чому комфортно, що сприяє тілу дихати вільно. Тож сезонний одяг, що пасує і до шортів, і до джинсів, і навіть до спідниці, – це футболка. Чимало цього зручного одягу виробники «розмальовують» у всі кольори веселки, наносять різноманітні візерунки та зображення.

Серед лебединців знайдуться ті, хто полюбляє футболки з чиїмось зображенням чи логотипом. Останнім часом на Лебединщині побільшало тих, хто одягає на себе одяг із зображенням кандидата в депутати або символіки улюбленої партії. Але промайнуть вибори, і доведеться зняти таку «агітку» до наступних перегонів. А футболку з чиїм зображенням одягнули б ви, шановні лебединці?

Валентина: –  На мою думку, футболки із чиїмось зображенням одягають зараз, здебільшого підлітки, а також: фанати тієї чи іншої особи, зірки чи політика; люди, які працюють під час виборів і підтримують когось з кандидатів. Я віддаю перевагу одягу без будь-яких зображень, лише б було зручно і виглядало гарно.

Інна: – Особисто у мене було б дві футболки. На одній  футболці я б зробила фото синочка, адже це той маленький хлопчик, який  змушує мене кожен день усміхатися, жити щасливо та радіти життю. На другій футболці зробила би фото батьків, адже це люди, яким я буду вдячна все своє життя. Жодна людина не зробила для мене того, що зробили мої батьки. Дякую «ЖЛ» за чудові та оригінальні запитання.

В’ячеслав: – Футболка, як різновид одягу, повинна відповідати і віку, і характеру людини. Вона має бути легка, гарна і, що обов’язково, пасувати. Я особисто люблю футболки спортивного типу з символікою своєї команди – збірної України і нашого «Лебединця».

Наталія: – Футболки з фото, як і чашки та інші сувеніри, носити і використовувати варто. А якщо це ще і подарунок, то радість від «носіння» такої речі виростає в рази.

Іван: – Звичайна тема, коли не задумуватися, але якщо вчитатися у вислови на футболках чи розглянути портрети, то можна побачити навіть те, про що людина мовчить, а насправді, хоче кричати на весь світ. Розглядаючи питання зображення,насамперед, слід керуватися здоровим глуздом. Тож, я б  звісно, не одягнув  футболку із закликами, які суперечать моїм моральним принципам. А от футболку з назвою улюбленої футбольної команди носив би залюбки. Кожен самостійно обирає собі образ для поклоніння та вподобання. Але в Біблії сказано: «Не сотвори  ідола». Тож я би утримався від зображень на футболці. А взагалі, наголошу – кожна людина має свій смак та уподобання. Рекомендувати чи засуджувати не в моїх принципах.  Нехай ваші улюблені речі приносять вам радість, адже головне, щоб ви почувалися комфортно.

Алла: – У студентські роки декілька років носила футболки з Кіпєловим і «Арією». Зараз навряд чи одягнула б одяг із чиїмось зображенням, мабуть усьому свій час.

Наталія: – Футболка це суто чоловічій одяг. Подобаються футболки пастельних кольорів. Саме зараз я в такій, із метеликом. А ще б із задоволенням одягла б футболку «Я люблю Лебедин». Бачила такі… але, як мені пояснили, вони не для всіх.

 Оксана Валеріївна, перший заступник голови РДА: – Такий одяг ношу дуже рідко, адже робота вимагає іншого вбрання, але якщо б трапилася така можливість, то носила б футболку з написами: «Горджуся, що я українка!» або «Я люблю Україну!»

Анатолій: – Я любитель класичного одягу, тому не ношу футболок із чиїмось зображенням. Надаю перевагу чорному або білому кольорам, без знаків, зображень та нанесень.

Оксана: – Я б носила футболку з принтом, але те, що хочу, знайти вкрай важко. Футболки – мода для тінейджерів або для рок-фесту. Колись малювали акрилкою на футболках потрібний малюнок, щоби на фестивалі виглядати одною командою, бо замовити друк на тканині не кожному по кишені. Ще дуже подобаються майки «Я люблю Лебедин», але в продажу не зустрічала. У кожного покоління є свої кумири – хтось і досі береже худі з Кобейном, хтось хоче футболочку з Ліонелем Мессі, а комусь, і Вінника на собі приємно буде носити. Тому поки є попит, доти є і мода.

Олена: – Я обожнюю футболки з різними принтами, зображеннями, написами, маю їх силу-силенну у своїй шафі. Здебільшого, вони пов’язані із улюбленими музичними виконавцями та фільмами. Із останніх придбань і подарунків – футболка з уже крилатим висловом Петра Порошенка «Стадіон так стадіон», ще одна – з цитатою із фільму «Месники» та парні футболки для мене й подруги із жартівливими написами. А щодо можливих нових придбань, то однозначно хочу собі яку-небудь патріотичну футболку. І взагалі, такого одягу багато не буває, тож намагаюся ніколи не втрачати нагоди порадувати себе обновками.

Як бачите, запропоноване запитання викликало у лебединців неабиякий резонанс, адже до редакції зверталися за допомогою всіляких засобів зв’язку, щоб поділитися власною думкою. Тому вдячні всім, хто залишається з улюбленою газетою!