Чого бажає жінка?

Минулого разу «ЖЛ» запропонувала своїм читачам поспілкуватися на досить просту (і водночас не дуже) тему, що в певний період життя турбує, мабуть, кожного із нас. Так, дізнатися і зрозуміти, чого ж хоче жінка – не зовсім просто, хоча, на перший погляд, і здається інакше. Та яке ж було здивування, коли навіть наші активні дописувачі «відмовчались», вочевидь, порахувавши наше питання доволі філософським. Невже ті, хто повсякчас перебуває поруч із представницями прекрасної статі, так і не зрозуміли, чого ж вони хочуть? Та, як показала практика, мабуть, і самі жінки не завжди розуміють свої бажання.

Без сумніву, важко уявити своє життя без Жінки – прекрасної, чарівної, веселої, незабутньої. Так, інколи вона буває абсолютно непередбачуваною, змінює свої погляди, встигни лише оком змигнути, а потім стверджуватиме, що дотримувалася цієї точки зору завжди. Але ж у цьому і є її шарм, її логіка (так-так, саме та, що, як стверджують анекдоти, зовсім відсутня), її привабливість.

Тож чого бажає жінка? Поміркуємо, як чоловіки. Чомусь представники сильної статі вважають, що Господь створив жінку із чоловічого ребра, отже не особливо й важливо вважати її думку ідеальною, беззаперечною та спроможною. Ні, жодних перебільшень, погодьтеся – таких індивідуумів вистачає у нашому суспільстві. Та, звісно, у більшості випадків чоловіки міркують, що жінка, у першу чергу, бажає бути щасливою, коханою та найбажанішою – в усіх сенсах цього слова, і лише в такому випадку вона буде задоволена життям.

О, то наша думка ні на що не спроможна? Себто, перепрошую, тепер спробуємо поглянути на наше запитання з жіночої точки зору. Знаєте, є один давній жарт, котрий, за бажанням, міг би стати ідеальною відповіддю на нього: «Аби Бог був жінкою, то у нього була б лише одна заповідь – «Не біси». Смішки смішками, але те, що жіноча половина людства дратується куди більше і швидше – то правда, навіть не сперечайтеся (я ж теж «із вами», хей!). Однак, коли серйозно, то кожна жінка, хоча і хотіла б, як стверджують чоловіки, бути коханою та бажаною, все ж мріє, у першу чергу, аби її сприймали як особистість, як людину, яка має права і свободу вибору. І ця свобода стосується всього – від можливості обрати майбутню професію при закінченні школи до реалізації себе у дорослому житті. Лише тоді, коли жінка відчуватиме цю свободу і незалежність всередині, діятиме так, як їй підказуватиме власна раціональність, вона зможе відчути, що насправді досягає бажаного.

Але ж, звісно, скільки людей – стільки й думок. І якщо гора не йде до Магомеда, себто якщо наші звичні респонденти не поспішають висловлювати свою думку, ми поспішаємо поцікавитися нею в інших. Тож чого, врешті-решт, бажає жінка?

Валентина, 38 років: – У першу чергу, жінка повинна почуватися захищеною з усіх боків. Лише при наявності мужнього чоловічого плеча вона знатиме, для чого живе на цьому світі.

Віталій, 56 років: – На мою думку, жінці просто необхідні кохання і душевний спокій, і тільки так вона почуватиметься справжньою і незабутньою.

Віра, 59 років: – Після смерті чоловіка я присвятила своє життя дітям і онукам, тому найперше хочу, щоб у них все було гаразд. Найголовніше для мене, щоб вони були здорові, щасливі та ніколи не зазнавали труднощів у своєму житті.

Василь, 69 років: – Жінка бажає достатку, спокою і справжнього кохання – це три основні кити, на яких тримається жіноча доля. Тому бажаю всім лебединським жінкам цих життєво-необхідних якостей.

Напередодні світлого весняного свята 8 Березня «ЖЛ» бажає всім жінкам усього найпрекраснішого (а головне – знати, чого ж вони таки хочуть), і сподівається, що все у них буде гаразд. Завжди лишайтеся такими, якими насправді хочете бути.

Ігор КОЛЄСНІКОВ, Олена ВЄЧКАНОВА.