Герої лижних перегонів

У мальовничому лісі поблизу автомобільної траси Лебедин – Червлене відбулася Відкрита першість Лебединської територіальної громади з лижних перегонів серед молоді та ветеранів.

40 любителів лиж вийшли на дві дистанції: 1,5 та 5 кілометрів. Приємно відзначити, що, крім лебединців, серед яких було 26 чоловіків та жінок в змаганнях взяли участь 5 сумчан, 4 представники з Ромен та один із Краснопілля.

Наймолодшим учасником перегонів став 10-річний Максим Шевченко, і хоча не коректно вказувати вік жінки, але найстаршою лижницею стала 69-річна Галина Ламах.

14 спортсменів вийшло на найменшу дистанцію й у 4 вікових категоріях призові місця набули такого остаточного вигляду. Серед молодших юнаків до 15 років: І м. – Максим Шевченко, ІІ м. – Серафим Батютенко. Серед жінок до 45 років: І м. – Ніна Вялкова, ІІ м. – Ольга Шевченко, ІІІ м. – Оксана Бєлан. Серед жінок від 45 років і старші: І м. – Олена Глушак, ІІ м. – Олена Марченко, ІІІ м. – Олена Бєлих. Серед чоловіків: І м. – Валерій Таран, ІІ м. – Ігор Іващенко, ІІІ м. – Юрій Фоменко.

26 спортсменів виявили бажання долати дистанцію 5 км і, за підсумками перегонів, чемпіонами та призерами у трьох вікових категоріях стали: серед чоловіків від 15 до 45 років: І м. – Руслан Кобзаренко (Ромни),  ІІ м. – Сергій Гапонов, ІІІ м. – Олександр Шевченко (обидва – Лебедин). Серед чоловіків від 45  до 60 років: І м. – Геннадій Самойленко (Ромни), ІІ м. – Микола Придатко (Краснопілля), ІІІ м. – Олександр Нікулін (Суми). Серед чоловіків від 60 років і старші: І м. – Василь Колодяжний (Ромни), ІІ м. – Олександр Примак (Суми), ІІІ м. – Олексій Довгополик (Лебедин).

Приємно відзначити, що міський голова Олександр Бакликов не тільки урочисто відкрив змагання, а й особисто проводив нагородження чемпіонів та призерів лижних перегонів. Слід також подякувати за високоякісну суддівську роботу з боку Сергія Сліпченка, Юрія Аветисяна та Юрія Безкоровайного. А гарячим чаєм та відмінними пельменями всіх пригощала Світлана Ільченко.

Особливі слова подяки  за організацію та проведення змагань учасники першості висловлюють Олександру Марченку та Олександру Шевченку.