Футбол повертається до Лебедина

Звісно, що майже всі лебединські вболівальники засиділися без футболу, занудьгували за грою нашої головної футбольної команди «Лебединець». Через перерву, оголошену організаторами змагань, усі учасники чемпіонату Сумської ОТГ з футболу були вимушені відпочивати від ігор. Пауза тривала трохи понад місяць, адже свій останній матч лебединці зіграли вдома аж 11 липня проти команди «Лікарське». Тоді наші футболісти вщент розбили суперників із рахунком 5:0.

І ось перерва закінчилася. Минулої неділі, 8 серпня, розпочалося ІІ коло чемпіонату. «Лебединець» того дня відпочивав, бо в чемпіонаті непарна кількість команд-учасників (9).

У неділю, 15 серпня, великий футбол повертається на наш стадіон, і лебединці та гості нашого міста зможуть переглянути матч «Лебединець» – «Деметра» (Н.Сироватка). Нині це найслабша команда чемпіонату, яка має в своєму активі лише 4 нічиї у 9 матчах. Одну з них ця команда здобула у матчі І кола проти нашого «Лебединця», що відбувся 23 травня цього року. Тоді єдиний м’яч у складі нашої команди забив Віталій Маковський, а поєдинок завершився з рахунком 1:1.

І ось нова дуель проти команди, яка не знає смаку перемоги у нинішньому чемпіонаті. Отже, чекаємо вболівальників 15 серпня на стадіоні «Авангард» о 17:00. Віримо і знаємо, що «Лебединець» переможе!

Вболівайте тільки за своїх!