Феєрична перемога

Минулої суботи наша головна футзальна команда «Автомобіліст» відновила свої виступи у чемпіонаті міста Суми з футзалу серед команд І ліги і провела свій перший матч у 2022 році. Нашим суперником була команда «Суми-Псел», яка посідала передостаннє місце турнірної таблиці і відставала від лебединців на 3 очки. Минулого року наші футзалісти перемогли своїх опонентів двічі із загальним рахунком 10:3, стали чемпіонами, а сумчани посіли п’яте підсумкове місце.

І ось нове протистояння команд, які передусім думали тільки про перемогу. Як показав матч, вимушена перерва пішла на користь «Автомобілісту», який із перших хвилин зустрічі взяв ініціативу у свої руки, і вже на 7 хвилині матчу Дмитро Стародубець відкрив рахунок. Наші суперники у боргу не залишилися і за 4 хвилини до закінчення І тайму зрівняли його. Чомусь здалося, що на перерву команди підуть із нічийним результатом, але інакше думав наш Сергій Яковенко, який за кілька секунд до свистка вивів свою команду вперед. І хто б міг уявити, що відбуватиметься на майданчику в другій половині матчу, після того, як у І таймі м’яч побував у воротах лише три рази?!
Давно ми не бачили такого «Автомобіліста»: непереможного, могутнього, згуртованого та результативного. Справжню феєрію створювали лебединці протягом наступних 25 хвилин ігрового часу. І зупинити жодного гравця нашої команди здавалося неможливим. Забитими голами відзначилися Денис Калюжний (три м’ячі), Єгор Свістюла (два м’ячі), Сергій Яковенко, Валерій Глух та Артем Счасний. Ошелешеним суперникам у відповідь вдалося забити лише 3 голи.
Ось таким вдалим, яскравим та результативним видався прем’єрний поєдинок Нового 2022 року для нашої головної футзальної команди «Автомобіліст», яка перемогла 10:4! У цьогорічному чемпіонаті І ліги ще жодній команді не вдалося забити 10 голів за один матч. Лебединці стали першими! Так тримати, земляки, і в подальших поєдинках тільки перемагати. Вболіваймо за своїх!

Ігор Колєсніков

Створення цього матеріалу профінансоване передплатниками друкованої версії «Життя Лебединщини»