Дистанційне навчання у школах продовжили ще на тиждень

Через високий рівень захворюваності учнів та педагогічних працівників закладам загальної середньої освіти Сумщини рекомендовано продовжити дистанційну форму навчання до 14 листопада 2021 року. Стосується рекомендація учнів 1-11 класів.

Таке рішення прийняте під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – повідомляється на офіційному сайті Сумської ОДА.

За словами генерального директора Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України Володимира Збаражського, Сумщина станом на сьогодні (4 листопада) за показником захворюваності знаходиться на першому місці.

Читайте також: Школи у Лебединській громаді перешли до дистанційного навчання

«На Сумщині показник захворюваності 1385 хворих на 100 тис. населення, – зазначив посадовець. – Однак, за останні два тижні зменшилася кількість хворих у категорії 10-17 років. Тобто карантинні обмеження діють і маємо надію, що захворюваність буде знижуватися».

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова на засіданні зазначила, що нині в області хворіють 218 дітей і 277 працівників освітніх закладів.