Довіряти надійним. АГРОТРЕЙД увійшову топ-20 найбільших агрокомпаній в Україні

Згідно з новим рейтингом найсильніших, найефективніших і наймасштабніших гравців ринку Група АГРОТРЕЙД увійшла до ТОП-20 найбільших агрокомпаній України. Рейтинг створений на основі розміру земельного банку ресурсом brandstory.

АГРОТРЕЙД обробляє 70,5 тис. га землі у Чернігівській, Сумській, Полтавській і Харківській областях. Окрім рослинництва. Група займається ще й насінництвом, зберіганням, переробкою та продажем зерна.

Група має 9 власних елеваторів загальною потужністю 570 тисяч тонн. Один з них – «Дворічанський» – входить до ТОП-3 українських елеваторів.

АГРОТРЕЙД також реалізує власний насіннєвий матеріал під торговою маркою Agroseeds. Це адаптовані до українських ґрунтів зерна озимої пшениці та соняшнику, допрацьовані на власному заводі на датському обладнанні.

Засновником і генеральним директором агрохолдингу є Всеволод Кожемяко. За його словами, Група працює з 1998 року і зарекомендувала себе як надійний партнер, який вчасно виплачує партнерам орендну плату, надає соціальну допомогу для своїх орендодавців, проводить низку соціальних ініціатив. Зокрема, спільно з Благодійним фондом «Україна XXI» Група АГРОТРЕЙД реалізує соціальні проєкти щодо підтримки медицини в сільській місцевості; організації дозвілля (створення закладів дозвілля та інформаційно-освітніх центрів при школах і бібліотеках, установка дитячих майданчиків); підтримки навчально-виховних закладів. Окрім того, Група АГРОТРЕЙД спільно з Українською академією лідерства реалізує проєкт «Громадотворець». За роки його існування компанія допомагала оновити водогони, ремонтувати освітлення, створювати центри дозвілля та проводити ремонти в школах і дитсадках, багато іншого в Харківській, Полтавській, Чернігівській та Сумській областях.

У своїй роботі Група АГРОТРЕЙД застосовує ефективну технологію вирощування. За словами Директора агропромислового департаменту Олександра Овсяника, Група використовує класичний підхід до обробки ґрунту, високоефективні насіння та гібриди, якісні добрива та засоби захисту рослин: «Аби отримати максимальний результат при розробці технології, ми враховуємо потенціал ґрунту та кліматичні умови». Фахівці Групи АГРОТРЕЙД відстежують всі новітні світові розробки й застосовують їх у своїй практиці, попередньо тестуючи ефективність.

Одним із основних принципів компанії є дбайливе й відповідальне використання земельних ресурсів.

Група використовує систему дистанційного моніторингу Cropio для агрономічних і облікових процесів. За словами операційної директорки Групи Олени Ворони, на підставі отриманих даних аналізується ефективність застосовуваних агротехнологій. Моніторинговий центр за допомогою GPS-датчиків в режимі реального часу відстежує роботу техніки і списання пального, контролюючи технічні та технологічні показники якості виконуваних робіт.

Група АГРОТРЕЙД володіє мережею з дев’яти елеваторів загальною потужністю 570 тисяч тонн одночасного зберігання. Всі елеватори холдингу розташовані в зернових регіонах України та надають весь комплекс послуг, пов’язаних із зберіганням і продажем зернових, олійних, бобових культур і кукурудзи.

Директор виробничо-технічного департаменту Групи АГРОТРЕЙД Костянтин Ворона зазначає, що елеватори Групи оснащені сучасним обладнанням та лабораторіями для визначення якості зерна та забезпечення його збереження, мають потужності для відвантаження залізничним та автомобільним транспортом.

Серед українських і зарубіжних партнерів АГРОТРЕЙД заслужено має репутацію надійного покупця і постачальника, який виконує свої зобов’язання в повному обсязі за будь-яких умов.

Матеріал розміщено на правах реклами