Долучайтеся до акції «Зігрій воїна»

Напевно, всі ви чули про акцію «Зігрій воїна». Це кампанія з постачання теплих речей для воїнів, які стоять на захисті України і яким кожен може допомогти пережити найважчі зимові місяці в максимальному комфорті. Мільйони українців виготовляють і збирають теплі речі для наших захисників, тим самим передаючи воїнам свою любов та прагнення Перемоги й миру. І, звичайно, підіймають бойовий дух наших воїнів.

Колектив спортивного клубу людей з інвалідністю «Фенікс» (м.Лебедин) теж долучився до акції «Зігрій воїна», аби зігріти душі і серця наших захисників своєю підтримкою.
Кожен член клубу зробив свій посильний внесок. Власноруч зв’язали теплі шкарпетки. І не тільки – частину закупили. А Людмила Лобанова, дружина учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і мама сина з інвалідністю пошила п’ять пар теплих робочих рукавиць. Все це під час чергового засіданні клубу підготували та відправили воїнам на передову. Але на цьому «тепла» акція для «Феніксу» не завершилася. Тож запрошуємо й інших жителів Лебединщини долучитися до збору та виготовлення теплих речей (деталі можна дізнатися телефоном 050-940-08-09, Раїса Володимирівна Таран).


Друга частина засідання була присвячена шашковому турніру. Підготувала його керівник зі спортивної роботи об’єднання Валентина Кричкевич. Цього разу переможцем змагання стала Катерина Харченко, яку відзначили пам’ятним подарунком.
Насамперед, зізнаються члени клубу, головне для них – спілкування. Бо ж за ним відволікаються від жахіть воєнних дій. А воно – ніби ковток чистої джерельної води.
Ми, як і воїни Збройних Сил України, формувань територіальної оборони та всі українці маємо протистояти ворогу і наближати Перемогу. Слава кожному воїну, захиснику і всім, хто наближає Перемогу.

Ольга Паливода,
член клубу «Фенікс», волонтер

Ви читаєте цей матеріал завдяки передплатникам друкованої версії газети “Життя Лебединщини”