До навчання у громаді готові, як виявилося, не всі

Уже минув понад тиждень, як школи Лебединщини запросили учнів за парти, відкрили свої двері вищі навчальні заклади. Напередодні нового навчального року «ЖЛ» присвятила цій знаменній події чимало матеріалів. А в газеті від 26 серпня 2021 року про готовність шкіл до навчання розповідала й «Тема номера». Керівництво міста вимагало, щоб усі навчальні заклади у повній готовності зустріли учнів 1 вересня, але, напевно, за повсякденними клопотами забуло про підготовку території біля навчальних закладів, теж треба наводити порядок.

Саме в День знань команда «ЖЛ», проїхавшись вулицями нашого міста, переконалася у цьому. Перше, що вразило, це стан під’їздів та переходів до окремих навчальних закладів. Без сумніву, батьки, відпускаючи своїх дітей до школи, турбуються про безпечність на вулицях та пішохідних переходах зокрема.

Краще за слова скажуть фотосвітлини місць, де діти переходять дорогу поблизу шкіл №5 та №6. Як бачите, біля школи №6 розмітка через  проїжджу частину відсутня. А біля школи №5, хоч і є, та за кілька днів до 1 вересня розкопали частину дороги, тож батьки переймаються не лише переходом через дорогу, а й тим, аби діти не попадали у яму. Чомусь не знай-шлося кращого часу копати канаву перед навчальним закладом.

То невже й підходи до своїх навчальних закладів повинні приводити до порядку колективи шкіл нашої громади?

Ігор КОЛЄСНІКОВ